Оголошення про фінальну стадію створення єдиних облікових записів (SUL)/Оголошення про перейменування користувачів

This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/RenameUser announcement and the translation is 100% complete.


Як вам мабуть відомо, після довгої затримки виходить на фінішну пряму впровадження єдиного логіну, як наслідок спільних зусиль місцевих бюрократів, стюардів Вікімедіа та інженерів Фонду Вікімедіа. Метою створення єдиних облікових записів (SUL) є надання кожному користувачу єдиного універсального, визнаного на світовому рівні облікового запису з одним ім'ям в усіх проектах. Це також дозволить розробити між-вікі інструменти, такі як глобальні сповіщення та глобальні списки спостереження. Наразі остаточного терміну впровадження єдиних облікових запитів ще не встановлено.

Частиною цієї діяльності є об'єднання всіх процесів перейменування у єдиний глобальний процес. На першому етапі, у понеділок 15 вересня 2014 року, буде вимкнено можливість місцевих бюрократів перейменовувати користувачів. Натомість буде створено глобальних перейменовувачів, щоб мати впевненість, що всі мовні розділи та проекти будуть готові, коли це станеться. Я вислав запрошення до участі в процесі всім бюрократам три тижні тому, і багато з них почали надсилати запити на участь у групі. Разом зі стюардами світові перейменовувачі отримають повноваження допомагати редакторам у часом непростому процесі отримання глобального імені.

Наразі відвідайте Special:MergeAccount, щоб уніфікувати ваш обліковий запис, якщо ви досі цього не зробили. Якщо ваші локальні сторінки про перейменування потребують оновлення, будь ласка, зробіть це й спрямуйте людей до m:SRUC для подальших запитів на перейменування. Якщо у вас виникли питання, Ви можете дізнатися більше на сторінці допомоги на Меті. Ви також можете відстежувати подальші технічні кроки на on mediawiki.org. Повідомте мене на Меті тільки-но виникнуть питання. Дякую.