הודעה על השלמת תהליך מיזוג חשבונות (SUL)/הודעה על RenameUser

This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/RenameUser announcement and the translation is 100% complete.


המטרה של תהליך השלמת תהליך מיזוג החשבונות (Single-user login (SUL) finalisation) היא שלכל עורך במיזמי ויקימדיה יהיה חשבון יחיד ומוכר באותו שם בכל המיזמים. כפי שאתם אולי יודעים, אחרי דחייה ארוכה התהליך מתקדם עכשיו בתור שיתוף פעולה בין ביורוקרטים, דיילים ומהנדסי קרן ויקימדיה. זה יאפשר פיתוח של כלים חוצי־ויקי כמו הודעות ורשימות מעקב גלובליות. כרגע אין תאריך־יעד להשלמת תהליך מיזוג החשבונות.

כחלק מזה כל תהליכי שינוי השם ימוזגו לתהליך שינוי שם גלובלי אחד. היכולת של הביורוקרטים המקומיים בוויקי הזה לשנות שמות משתמש תכבה ביום שני, 15 בספטמבר 2014, כאחד הצעדים הראשונים. כעת נוצרים משני שם גלובליים (Global renamers) כדי לוודא שיש ייצוג למיזמים ולשפות כשזה קורה. שלחתי הודעה לכל ביורוקרט על התהליך הזה לפני שלושה שבועות עם הזמנה להשתתף ורבים התחילו לבקש להיות חלק מהקבוצה. יחד עם דיילים, למשני שם גלובליים יהיה כוח לעזור לעורכים לעבור את התהליך הקשה של קבלת שם חדש.

לבסוף, אנא בקרו בדף Special:MergeAccount כדי למזג את חשבונכם אם לא עשיתם את זה כבר. אם הדפים המקומיים שלכם בנושא שינוי שם צריכים עדכון, אנא עשו את זה והציעו לאנשים להגיע לדף m:SRUC לבקשות שינוי שם עתידיות. אם יש לכם שאלות, אפשר לקרוא עוד בדף העזרה במטא. אפשר גם לעקוב אחרי ההתקדמות הטכנית באתר mediawiki.org. אתם מוזמנים ליצור אתי קשר באתר מטא בכל זמן, אם יש לכם שאלות. תודה על זמנכם.