تکمیل روند تخصیص نام کاربری واحد به هریک از کاربران ویکی پدیا اعلان/اعلان تغییر نام کاربری

This page is a translated version of the page Single User Login finalisation announcement/RenameUser announcement and the translation is 100% complete.


اعلان تصمیم نهائی در مورد استفاده کاربران از یک نام کاربری واحد در سراسر جهان.هدف از ورود با نام کاربری واحد این است که هر یک از ویراستاران ویکی‌پدیا یک حساب کاربری واحد سراسری با یک نام کاربری واحد برای ورود به تمامی پروژه‌ها داشته باشند. احتمالا می‌دانید که پس از تاخیری طولانی رسیدگی به این امر با همکاری دیوانسالاران و مهندسان بنیاد ویکی‌مدیا در جریان است. این کار در عین حال تکمیل ابزار ارجاع سراسری ویکی چون ارسال اعلان‌ها و فهرست‌های پیگیری جهانی را میسر می‌سازد. "هنوز تاریخی برای تکمیل قطعی‌کردن استفاده از یک نام کاربری واحد برای هر کاربر تعین نشده است."

لازمه اینکار این است که تمامی فرایندهای تغییر نام به یک فرایند تبدیل شود. بعنوان یکی از اولین قدم‌ها، اختیار ناظران/سرپرستان محلی به تغییر نام کاربران در این ویکی از روز دوشنبه ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۴ قطع می‌شود. Global renamers تغییردهندگان نام جهانی در حال ایجاد هستند تا از این طریق اطمینان حاصل شود که هیچ‌کدام از پروژه‌ها و زبان‌ها در هنگام اجرای این طرح از قلم نیفتاده باشند. سه هفته پیش اطلاعیه این امر را برای تمامی ناظران/سرپرستان فرستادم و بسیاری از آنها کار requesting را شروع کرده‌اند تا بخشی از گروه باشند. با همکاری ناظران/سرپرستان تغییر‌نام‌دهندگان جهانی این قدرت را خواهند داشت که به ویراستاران در کار اغلب دشوار اخذ نامی جهانی کمک کنند.

برای آغاز مشارکت، و اگر تا به حال این کار را نکرده‌اید، به Special:MergeAccount بروید تا حساب‌های خود را یکی کنید. چنانچه صفحات محلی شما در مورد تغییر نام هنوز نیاز به بروز رسانی دارند، اینکار را انجام دهید و برای درخواست تغییر نام در آینده توسط سایرین، آن‌ها را به m:SRUC بفرستید. اگر سؤالی دارید، می‌توانید در اینجا بیشتر بخوانید the help page on Meta. همچنین می‌توانید پیشرفت فنی کار را در on mediawiki.org پیگیری کنید. در عین حال هر زمان سؤالی داشتید به نشانی on Meta با من تماس بگیرید. ممنون بابت زمانی که گذاشتید.