انتخابات ۲۰۱۵ بنیاد ویکی‌مدیا/فراخوان برای نامزدها

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Candidates and the translation is 89% complete.

کاربران ویکی‌مدیا باید در سال ۲۰۲۱ چهار کرسی از این هیات را پر کنند. این فرصتی است برای بهبود نمایندگان، تنوع، و تخصص هیات‌مدیره به عنوان یک تیم.

نامزدها

All accepted applications:

Applications not accepted

رهنمودهای نامزدی

نامزدها در مورد درخواست خود به اظهارات زیر پاسخ خواهند داد. اظهارات نامزد محدود به تعداد کلمات زیر است که در مجموع 1400 کلمه است:

 • بیانیه مقدماتی / خلاصه برنامه. (حداکثر 150 کلمه)
 • مشارکت در پروژه‌های ویکی‌مدیا، عضویت در سازمان‌ها یا وابسته‌های ویکی‌مدیا، فعالیت‌ها به‌عنوان سازمان‌دهنده جنبش ویکی‌مدیا، یا مشارکت با یک سازمان متحد جنبش ویکی‌مدیا. (حداکثر 100 کلمه)
 • تخصص در زمینه های مهارتی که توسط هیئت مدیره به عنوان نیاز شناسایی شده است. (حداکثر 150 کلمه)
  1. استراتژی و مدیریت سازمانی
  2. فناوری پلتفرم در سطح سازمانی و/یا توسعه محصول
  3. سیاست عمومی و قانون
  4. علوم داده های اجتماعی، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ و یادگیری ماشینی
 • تجربیات زیسته در دنیا ما به خصوص علاقه مند به خواندن تجربیات زندگی در مناطق آفریقا، جنوب آسیا، شرق و جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه، و آمریکای لاتین و کارائیب هستیم. ما معتقدیم که تجربه در این مناطق می‌تواند به گسترش توانایی هیئت مدیره برای تحقق هدف استراتژی حرکت یعنی مشارکت عادلانه‌تر کمک کند، اگرچه می‌دانیم که تجارب دیگر نیز ممکن است کمک‌های مهمی ارائه دهند. (حداکثر 250 کلمه)
 • تسلط فرهنگی و زبانی با مناطق و زبان های اضافی به منطقه و زبان مادری شما. آگاهی بین فرهنگی به ایجاد پل هایی در جامعه چند فرهنگی ما کمک می کند. (حداکثر 250 کلمه)
 • تجربه به عنوان یک مدافع برای ایجاد فضاهای امن و مشارکتی برای همه و/یا تجربه در موقعیت‌ها یا زمینه‌های سانسور، سرکوب، یا سایر حملات به حقوق بشر. (حداکثر 250 کلمه)
 • تجربه در ارتباط با گروهی (یا به عنوان عضوی از، تا حدی که انتخاب می کنید به اشتراک بگذارید) گروهی که با تبعیض تاریخی و عدم نمایندگی در ساختارهای قدرت (شامل اما نه محدود به کاست، نژاد، قومیت، رنگ، منشاء ملی، ملیت مواجه شده است. هویت جنسی، بیان جنسیت، گرایش جنسی، سن، مذهب، زبان، فرهنگ، تحصیلات، توانایی ها، درآمد و محیط). (حداکثر 250 کلمه)

کمیتهٔ تحلیل

کمیته تجزیه و تحلیل به نامزدها با چارچوب طلا / نقره / برنز امتیاز می دهد. این رتبه‌بندی برای ارائه ورودی به سازمان‌های وابسته هنگام برنامه‌ریزی رأی خود استفاده می‌شود. جزئیات ارزیابی هر داوطلب به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

پس از انتخاب شش نامزد در طی مراحل رای‌گیری سازمان‌های وابسته، رتبه‌بندی هر کاندیدای منتخب برای اطلاع از رای جامعه منتشر می‌شود. هدف این فرآیند یافتن بهترین تعادل بین اشتراک گذاری اطلاعات مفید و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض غیر ضروری نامزدها است.

سوالات جامعه

از لحاظ تاریخی، نامزدها به سوالات مطرح شده توسط انجمن پاسخ داده اند.

پاسخ تصویری به سوالات جامعه

زبان-انگلیسی رونوشت این ویدئوها..

کل زمان اجرای فیلم ها 53:24 است. تعداد کل کلمات، کمی بیش از 7300 کلمه. اگر بتوانید با بیش از 130 کلمات در دقیقه (~سطح پیش از نوجوانی بخوانید)، خواندن سریع‌تر خواهد بود.

دوره کمپین

دوره تبلیغات انتخاباتی زمانی برای آماده شدن برای رای دادن است. رای دهندگان با خواندن بیانیه های آنها در درخواست هایشان، شرکت در رویدادهایی برای شنیدن نامزدها، و خواندن پاسخ های آنها به سؤالات جامعه، اطلاعات بیشتری در مورد نامزدها خواهند آموخت.