Візуальний редактор/Розсилка новин/2019/Липень

This page is a translated version of the page VisualEditor/Newsletter/2019/July and the translation is 100% complete.

Editing News #1—July 2019

Читати це іншою мовоюСписок підписки на цю багатомовну розсилку новин

 

Чи знали Ви?

Чи знали Ви, що візуальний редактор можна використовувати й на мобільних пристроях?

Кожна стаття має значок олівця у верхній частині. Натисніть на значок олівця  , щоб розпочати редагування.

Редагувальні картки

 

Отак виглядають нові Редагувальні картки для редагування посилань у мобільному візуальному редакторі. Ви можете спробувати прототип тут: 📲 Спробувати редагувальні картки.

Вітаємо знову в розсилці новин Редагування.

З моменту виходу минулої розсилки новин команда випустила дві нові функції для мобільного візуального редактора і почала розробку ще трьох. Уся ця робота — частина командної мети спростити редагування з мобільної версії сайту.

Перш ніж розказати про свіжі розробки команди, поставимо вам запитання:

Чи ви хотіли б спробувати новий спосіб додавати і змінювати посилання?

Якщо вам цікаво, то ми будемо дуже вдячні за ваш відгук! Ви можете спробувати цей новий інструмент посилань у мобільному візуальному редакторі на окремій вікі.

Слідуйте цим інструкціям і поділіться своїм досвідом:

📲 Спробувати Редагувальні картки.

Останні доповнення

Мобільний візуальний редактор — це простіший інструмент редагування зі смартфонів і планшетів на мобільній версії сайту. Для покращення мобільного візуального редактора, Команда редагування нещодавно додала дві нові функції:

  1. Редагування розділів
    • Ціль — допомогти учасникам зосередитися на своїх редагуваннях.
    • Команда вивчала це питання з допомогою A/B тесту. Цей тест показав, що дописувачі, які користуються редагуванням розділів, на 1% вірогідніше опублікують свої початі редагування, ніж ті, хто редагує цілу сторінку.
  2. Завантаження оверлея
    • Ціль — згладити перехід між читанням і редагуванням.

Редагування розділів і новий overlay завантаження тепер доступні усім, хто використовує мобільний візуальний редактор.

Нові та активні проекти

Це список наших найактивніших проектів. Спостерігайте за цими сторінками, щоб дізнаватися оновлення за проектам і ділитися з нами своїми відгуками щодо нового дизайну, прототипів та результатів досліджень.

У майбутньому

  • Вікіманія: Декілька членів Команди редагування відвідають Вікіманію у серпні 2019. Вони проведуть сесію про мобільне редагування у просторі Зростання спільноти. Ви можете поспілкуватися з командою щодо того, як можна покращити редагування.
  • Сторінки обговорення: У наступні місяці Команда редагування почне покращення сторінок обговорення і спілкування у вікі.

Дізнайтеся більше

Сторінка Візуальний редактор на мобільному — гарне місце, щоб дізнатися більше про проекти, над якими ми працюємо. Команда прагне спілкуватися з вами про все, що пов'язане з редагуванням. Якщо вам є що сказати чи запитати, будь ласка, залиште повідомлення на сторінці Talk:VisualEditor on mobile.

PPelberg (WMF) (talk) & Whatamidoing (WMF) (talk)