Збір коштів/Переклад

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.
This is a soft redirect to a replacement or better page,
at: Fundraising.

If you found this page by following a link, please go back and update it, or notify an admin.
Центр перекладів для збору коштів

Упродовж року Фонд Вікімедіа запускає декілька міжнародних онлайн-кампаній зі збору коштів. Ми звертаємося до читачів здебільшого через банер, розташований угорі на сторінках Вікіпедії. Також ми надсилаємо повідомлення тим жертводавцям, які підтримали нас у минулому, запитуючи, чи не хотіли б вони повторити свою пожертву. Ми намагаємося надати читачам у всьому світі найкращий локалізований досвід пожертв, надаючи локальні методи перерахування коштів і якісні повідомлення різними мовами.

Якщо Ви хочете запропонувати нам допомогу з перекладом повідомлень зі збору коштів чи надіслати відгук про локалізацію, будь ласка, слідуйте інструкціям нижче.

Як Ви можете допомогти нам з перекладами

Аби перекласти інформацію про збір коштів Вашою мовою, дотримуйтеся подальших простих інструкцій.

 1. Спершу Ви можете перекласти цю сторінку: натисніть на посилання "Перекласти" у горішній частині цієї сторінки (й оберіть мову у верхньому правому куті, якщо Ви перекладатимете не Вашою поточною мовою). Не намагайтеся замінити англомовний текст на цій сторінці.
 2. У розділі «Повідомлення, що потребують перекладу» нижче оберіть з переліку текст, який необхідно перекласти (повідомлення впорядковано за пріоритетністю)
 3. Клацніть на посилання, щоб увійти на сторінку перекладу
 4. Оберіть мову, якою Ви хочете перекладати (з переліку у правому верхньому куті)
 5. Перекладайте!
 6. Навіть якщо всі тексти вже перекладено, ваша допомога потрібна для вичитки. Перемкніться в режим Перевірки (зверху справа) і виправте помилки (якщо вони є) або ж позначте повідомлення як вичитане. Зауважте, що для вичитки Ви маєте ввійти на Мету під своїм обліковим записом.

Підпишіться, щоб отримувати повідомлення про нові переклади (якщо Ви ще цього не зробили).

Повідомлення, які потребують перекладу та вичитки

Як Ви можете допомогти нам з локалізацією

Команда зі збору пожертв постійно шукає нові шляхи для покращення і локалізації нашої міжнародної кампанії зі збору коштів. Якщо ви хочете підтримати нас, відповідаючи на відповіді, що пов'язані з місцевими/культурними особливостями та забезпечити зворотній зв'язок з локалізації, будь ласка, знайдіть хвилину, щоб заповнити цю невелику форму.

To give you a better idea on the type of question we are looking to get feedback on, here is an example: As you can see in the banner from our UK campaign below, we encourage readers to make a small donation by referring to "the price of a cup of coffee". In order to make our messages culturally relevant, we test country-specific ideas for the equivalent of a "small amount of money". In Japan for example we tested the concept of 'one coin price', referring to the 500 yen coin, in Israel we tested 'a coffee and a pastry', something that a is common in Israeli cafes, in Brazil we tested ‘um lanche’, similar to a snack, etc. If you have ideas and suggestions that you think we should try out in the country you live, or the culture you know, we would be delighted to hear from you. Please add your ideas to the talk page section dedicated to this question, and don't forget to add your name to a list of localization experts by filling out this this quick form. Thank you in advance for your support!

Приклад банера для збору коштів

Це приклад того, як виглядатиме банер:

 
Приклад банера збору коштів англійською.

Посилання для перегляду англомовного банера на сторінці

Поради

 • Ми розуміємо, що деякі повідомлення неможливо точно перекласти, або їх просто неможливо донести певної аудиторії. Тому не намагайтеся перекладати слово в слово, особливо коли відчуваєте, що можете запропонувати фразу, яка більше відповідає вашій мові й культурі та матиме відповідний відгук. Якщо тези оригінального тексту ну ніяк не вкладаються у поняття вашої мови, зазначте про це на сторінці перекладу й залиште повідомлення на сторінці обговорення.
 • Будь ласка, додавайте коментарі до ваших перекладів, якщо ви вважаєте, що ваш внесок потребує доробки чи якщо існуючий переклад, на вашу думку, не варто використовувати.
 • Деякі повідомлення залишаються такими ж, як минулорічні (або майже такими). Ви можете скористатися деякими зі старих перекладів: 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007.
 • Ви можете переглянути FAQ для перекладачів 2012.
 • Вікімедія Німеччини та Вікімедія Швейцарії мають угоди щодо збору коштів з Фондом Вікімедії, і провадять кампанії збору коштів у Німеччині та Швейцарії відповідно. Будь ласка, сконтактуйтеся з ними для зворотного зв'язку щодо перекладів у цих країнах.

Зворотний зв'язок

Якщо у Вас є питання, коментарі або побажання, якими Ви б хотіли поділитися щодо перекладів або самого процесу перекладу, будь ласка, напишіть про це на сторінці обговорення або надішліть електронного листа на jrobell wikimedia org.