Вибори до Фонду Вікімедіа 2013/Лист виборцям

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2013/Voter e-mail and the translation is 100% complete.

Вибори до Фонду Вікімедіа 2013

Доброго дня, $USERNAME!

Ви маєте право голосувати на виборах до Фонду Вікімедіа, який керує такими проектами, як Вікіпедія. Ви можете голосувати за кандидатів на такі посади:

Піклувальна рада

Піклувальна рада - орган, який приймає рішення і несе повну відповідальність за довгострокову стабільність Фонду, тож дуже важливо хто пройде відбір. У Піклувальну раду є три вакансії.

Комітет з розподілу коштів (FDC)

PКомітет з розподілу коштів дає рекомендації щодо виділення фінансування особам, які мають на це право. У Комітеті з розподілу коштів є дві вакансії.

Омбудсмен Комітету з розподілу коштів

Омбудсмен Комітету з розподілу коштів приймає скарги та відгуки про діяльність Комітету, на прохання Піклувальної ради розглядає скарги та щорічно готує звіти про цю діяльність. Обирається одна людина.

Голосування проходитиме з 00:00 UTC 8 червня по 23:59 UTC 22 червня. Більше інформації Ви можете отримати за цим посиланням <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections_2013>. Якщо Ви не хочете отримувати подальшу інформацію, додайте своє ім'я користувача сюди <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>.