Wikimedia Vakfı seçimleri 2013 /Oy veren e-postası

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2013/Voter e-mail and the translation is 100% complete.

2013 Wikimedia Vakfı seçimleri

Sevgili $USERNAME,

Vikipedi gibi projeleri işleten Wikimedia Vakfı'nın 2013 seçimlerinde oy kullanmaya uygunsunuz. Aşağıdaki konumlar için adaylara oy verebilirsiniz:

Mütevelli Heyeti

Mütevelli heyeti nihai olarak vakfın sürdürülebilirliğinden sorumlu olan karar verme organıdır.

Fon Dağıtım Komitesi (FDK)

Fon Dağıtım Komitesi (FDK) Wikimedia fonlarının uygun birimlere dağıtılması üzerine tavsiyelerde bulunur. Doldurulması gereken iki kişilik bir kontejyan boşluğu var.

Fon Dağıtım Komitesi (FDK) Ombudsmanı

Fon Dağıtım Komitesi (FDK) ombudsmanı (denetçisi), FDK'ne dair işlemlerle ilgili yorum ve şikayetlere tabi olan, mütevelliler istediğinde şikayetlerle araştıran ve bu şikayetleri ve yorumları her yıl mütevelliler için özetler. Doldurulması gereken kontejyan bir kişiliktir.

Oylama süreci 8 Haziran 00:00 UTC'den 22 Haziran 23:59 UTC'ye kadar sürecek. Oylama hakkında daha fazla bilgi <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections_2013>'de bulunabilir. Hatırlatmalara maruz kalmamak için <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list>'ye adınızı eklemeniz gerekiyor.