Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Lionel Scheepmans/uk

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Lionel Scheepmans and the translation is 100% complete.

Ліонель Шепманс

Ліонель Шепманс (Lionel Scheepmans)

Lionel Scheepmans (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
Ліонель 13.11.2019
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Ліонель Шепманс
  • Місце проживання: Валькур, Бельгія
  • Знання мов: французька рідна, англійська й португальська на гарному рівні і всі текстові мови світу з мого комп'ютера чи смартфона ;o)
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: червень 2008 і дуже активний з початку 2011
  • Активно бере участь у проєктах: фр. Віківерситет, фр. Вікіпедія, Вікісховище тощо
Твердження (не більше 450 слів) Завершивши 10 років етнографічних спостережень за Вікімедіа як аспірант, хочу використати цей досвід на добро у складі Ради Вікімедіа. Як волонтер, я б хотів привнести у Раду свої фінансові, історичні й антропологічні навички, у перспективі та з огляду на можливі відхилення від місії Вікімедіа.

Я б особливо хотів зробити внесок до підтримання місії вільного поширення руху і якомога більше зменшити можливий певний зсув, уже видимий, що спричинений мімікрією довколишнього комерційного сектора. Я б також хотів працювали з командою над покращенням співпраці між спільнотами редакторів-волонтерів та Фондом, у той же час впевнюючись у незалежності проєктів та оберігаючи рух від будь-яких форм елітаризму, домінування та переслідувань.

І так, майже забув. Також я належу до недопредставленої групи в русі, якою є батьки малих дітей. Щодо мене, то я належу до тих, хто доглядає за дитиною по черзі через тиждень, що дедалі більше поширюється серед мого оточення; саме тому, я можу вкладати себе у рух. Вікімедіа є справді однією з небагатьох речей, які б я був гордий залишити у спадок майбутнім поколінням у світі, де все руйнує комодифікація.

Три пріоритети в Раді 1. Упевнитися, що місії руху і Фонду дотримуються

2. Упевнитися, що в русі та Фонді наявна прозорість

3. Упевнитися, що гарне управління рухом і Фондом поважають

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Урядування

2. Космополітизм

3. Поінформованість

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям:   перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:17, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:19, 29 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

10+ Див. мою сторінку користувача

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

2,5 Співзасновник Вікімедіа Бельгія та член правління упродовж 2 років.

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

<1 Член правління — це не виконавча позиція, і я навчився співпрацювати з виконавчими працівниками за своє життя, навіть якщо такий статус ніколи мене не приваблював.

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

10+ Соціальні та політичні справи, перспективна антропологія, картографія, волонтерський молодіжний рух, спільнота неповносправних, творення мистецтва, тощо. Див. детальніше у CV.

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

У мене дислексія й дисорфографія, що було причиною багатьох форм дискримінації з раннього дитинства. Також я є адептом вільної культури подібно до того, як інші є вегетаріанцями, і я не використовую пропрієтарне програмне забезпечення, як інші не їдять глютену через їхню непереносимість. Таким чином, мене регулярно дискримінують, у тому числі в русі Вікімедіа.

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Бельгія, дуже мала країна світу, але де розташований Європейський парламент.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

французька, англійська, португальська на комфортному рівні

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Член команди Партії піратів Бельгії, що працює над збільшенням прозорості та демократії в моїй країні, як кандидат на муніципальних виборах 2012 року.