Вибори Фонду Вікімедіа/2017/Оновлення/Лист виборцю

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2017/Updates/Board voter email and the translation is 100% complete.

Вітаємо, $USERNAME!

Ви маєте право голосу на виборах 2017 року до Ради повірених Фонду Вікімедіа, який опікується такими проектами, як $ACTIVEPROJECT. Рада повірених — це орган, який приймає рішення і несе відповідальність за довгострокову стратегію розвитку Фонду Вікімедіа, тому ми хочемо залучити якомога більше користувачів до участі в цих виборах.

Голосування триває з 00:00 UTC 1 травня до 23:59 UTC 14 травня. Щоб проголосувати, перейдіть на <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:SecurePoll/vote/341?setlang=uk&uselang=uk> . Більше інформації ви можете знайти за адресою: <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_Foundation_elections/2017/Board_of_Trustees> . Якщо ви більше не хочете отримувати сповіщення, будь ласка, додайте своє ім'я користувача на сторінку <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list> .

Цього тижня в русі Вікімедіа починається другий цикл процесу побудови стратегії руху. Протягом першого циклу обговорення <https://meta.wikimedia.org/wiki/Strategy/Wikimedia_movement/2017/Cycle_1/Report> учасники спільнот розділів Вікіпедії і її сестринських проектів, що пов'язані з рухом організації та інші організовані групи понад 1800 думок. У цьому циклі <https://meta.wikimedia.org/wiki/Strategy/Wikimedia_movement/2017/Cycle_2> ви запрошені до дискусії щодо ключових тем попереднього обговорення, таких як оздоровлення спільнот, роль технологій та осмислення знань в контексті майбутнього. Допоможіть визначити майбутній формат роботи «Фонду Вікімедіа», його спільнот і пов'язаних груп по всьому світу.