Місяць культурної дипломатії України 2021

This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2021 and the translation is 100% complete.

Місяць культурної дипломатії України

10 лютого — 10 березня 2021    

[Соцмережі: #UCDMonth] · [Посилання сюди: ucdm.wikimedia.org.ua]    Вітаємо на сторінці марафону з написання статей Вікіпедії, метою якого є покращити висвітлення української культури у Вікіпедії!


  • Що: Це відкритий конкурс зі створення та покращення статей, щоб поліпшити представлення української культури у Вікіпедії якомога більшою кількістю мов. Організатори пропонують перелік статей, на яких варто зосередитися. Переможці отримають призи.


  • Коли: Конкурс триває з 00:01 10 лютого (UTC) до 23:59 10 березня 2021 (UTC).


  • Як: Конкурс має просту структуру з чотирьох кроків: Оберіть статті, над якими працюватимете → Отримуйте бали за свою роботу → Намагайтеся заробити якомога більше балів → Отримайте відзнаку за свій внесок!


  • Хто: Будь-хто може долучитися до написання та/або перекладу статей, пов'язаних з культурою України, своєю мовою. Маючи зареєстрований обліковий запис, будь-які вікіпедист чи вікіпедистка можуть взяти участь у конкурсі. Щоб взяти участь, вам треба підписатися у розділі «Учасники». Учасників, які писатимуть українською, оцінюватимуть окремо від решти — детальніше про це на сторінці в українській Вікіпедії.