ماه دیپلماسی فرهنگی اوکراین

This page is a translated version of the page Ukraine's Cultural Diplomacy Month 2021 and the translation is 86% complete.
Outdated translations are marked like this.

برای اطمینان از اینکه خوانندگان ما اطلاعات با کیفیت بالا را پیدا می‌کنند، بهبود مقالات ویکی‌پدیا در مورد فرهنگ اوکراینی مهم است.

Ukraine's Cultural Diplomacy Month

10 February – 10 March, 2021    

[Social media: #UCDMonth] · [Link here: ucdm.wikimedia.org.ua]    برای بهبود فرهنگ اوکراینی در ویکی‌پدیا به چالش نوشتن خوش آمدید!


  • چیست: این یک مسابقه نوشتن عمومی برای ایجاد و بهبود مقالات برای تقویت پوشش ویکی‌پدیا از فرهنگ اوکراینی به بیشترین زبان‌های ممکن است. فهرست مقالاتی که باید بر آنها تمرکز شود توسط برگزارکنندگان محلی این چالش در اوکراین ارائه شده‌است. برندگان جوایزی نیز دریافت می‌کنند.


  • چه زمانی: این چالش از ۰۰: ۰۱ در تاریخ ۱۰ فوریه تا ۲۳:۵۹ در ۱۰ مارس ۲۰۲۱ به وقت (UTC) برگزار می‌شود.


  • چگونه: این مسابقه از نظر ساختار ساده و دارای ۴ مرحله است: مقالاتی را برای کار گزینش کنید و برای کار خود امتیاز بگیرید. با هدف کسب هرچه بیشتر امتیازات برای مشارکت خود جایزه بگیرید!


  • مشارکت‌کنندگان: همه می‌توانند به همکاری در نوشتن و / یا ترجمه مقاله‌های مربوط به فرهنگ اوکراینی به هر زبان کمک کنند. هر ویکی‌پدیایی با یک حساب کاربری مشخص (در هر ویکی) می‌تواند در آن شرکت کند. برای شرکت در بخش شرکت‌کنندگان باید ثبت نام کنید. -شرکت کنندگانی که به زبان اوکراینی می‌نویسند به‌طور جداگانه از بقیه شرکت‌کنندگان نمره گذاری می‌شود - برای جزئیات بیشتر به صفحه ویکی‌پدیای اوکراین مراجعه کنید.