Вікіджерела

This page is a translated version of the page Wikisource and the translation is 56% complete.
Outdated translations are marked like this.

Вікіджерела — це проект Вікімедіа, спрямований на побудову бібліотеки вільних текстів. Коли він був тільки започаткований у 2003 році, він носив назву «Project Sourceberg» (тут гра слів, що походить від назви вже існуючого невікімедійного проекту з такими ж цілями — Project Gutenberg); до 2005 року в ньому виокремились індивідуальні мовні підрозділи. Тепер у Вікіджерелах зберігаються книги, романи, есе, історичні документи, вірші, листи, промови та інші документи, за умови, що вони доступні під відкритою ліцензією CC-BY-SA.

Назва, слоган, логотип

 
Оригінальний логотип Вікіджерел
  • Перегляньте багатомовну таблицю «Вікіджерела — Вільна бібліотека», щоб дізнатися, як виглядає назва та слоган багатьма іншими мовами.
  • Із розвитком проекту логотип був змінений. Початково логотипом слугувало зображення у форматі .jpg (див. справа), але зараз це — зображення айсберга у форматі .svg (див. вгорі).

Список Вікіджерел

Це — список мовних підрозділів Вікіджерел. Див. Wikisource:Languages, де перелічені мови, що не мають власних піддоменів; вони зберігаються на Багатомовних Вікіджерелах.

Розділи Вікіджерел алеманським та північнофризьким діалектами

Алеманські Вікіджерела були започатковані як окремий простір назв у алеманській Вікіпедії:Alemannischi Textsammlig (Вікіджерела). Так само і північнофризька Вікіпедія започаткувала свої Вікіджерела у просторі назв Text: Nordfriisk Bibleteek.

Історичні обговорення

Будь ласка, перегляньте сторінку обговорення.

Див. також