Вибори Фонду Вікімедіа/2021/2021-07-02/Підтверджені кандидати 2021

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-07-02/2021 Confirmed Candidates and the translation is 100% complete.

Вибори до Ради повірених 2021 починаються 4 серпня 2021. Кандидати від спільноти могли подати свою кандидатуру. За три відведені тижні зголосилося 20 кандидатів на вибори 2021.

Рада повірених Фонду Вікімедіа наглядає за операціями Фонду Вікімедіа. Рада прагне покращити свої компетенцій й різноманіття як команди. Її члени зазначили галузі компетенції, які б вони хотіли бачити у нових повірених.

Рух Вікімедіа має можливість проголосувати за певну кількість повірених, що обираються від спільноти. Рада має потім затвердити чотирьох кандидатів з найбільшою кількістю голосів до свого складу на трирічний термін, що почнеться з вересня.

Як ви можете долучитись?

Дізнатися більше про кандидатів

Свої кандидатури подавали кандидати з усього руху. Дізнайтеся більше про кожного кандидата, щоб зробити поінформований вибір. Спільнота подала запитання до кандидатів, відповіді на які вони дадуть упродовж кампанії. У Мета-вікі є сторінка з переліком запитань від спільноти, зведеним Виборчою комісією, і відповідями кандидатів на них. У наступні тижні кандидати матимуть можливість додати відеозвернення до своїх виборців.

Взяти участь у подіях кампанії

Команда фасилітатів, що підтримує ці вибори до Ради, запланувала деякі події на період кампанії. Перелік цих активностей можна знайти на сторінці виборів до Ради на Меті.

Запрошуємо членів спільноти організовувати заходи у власних спільнотах. Ми просимо, щоб будь-які заходи, які передбачають участь кандидатів, враховували їхню доступність, оскільки кандидатство вимагає багато часу. Будь ласка, додавайте події, які організовуєте до переліку на сторінці виборів до Ради на Меті, щоб більше людей могли про них дізнатись. Фасилітатори й волонтери на виборах допоможуть вам за потреби.

Проголосувати

Голосування на виборах до Ради повірених починається 4 серпня 2021 і завершується 17 серпня 2021. Виборча комісія обрала систему єдиного перехідного голосу. Дізнайтеся більше про вимоги до виборців, процес і часті запитання про голосування.

Система єдиного перехідного голосу

Ця система голосування дозволяє виборцям проранжувати кандидатів у порядку віддавання їм переваги. Це допомагає виборцям чіткіше передати свої преференції, порівняно з простим голосуванням «за» чи «проти». Якщо кандидат, якому ви віддаєте перевагу, уже має достатньо голосів або не виграє, то ваш голос переноситься до другого кандидата у вашому списку. І так далі. Команда фасилітації підібрала кумедний приклад. Більше інформації з'явиться в середині липня.

Будь ласка, розкажіть у своїй спільноті про вибори, щоб більше людей могли підтримати обирання найкращих кандидатів, які поведуть Фонд Вікімедіа і підтримуватимуть потреби руху у наступні кілька років.

З найкращими побажаннями,

Виборча комісія