This page is a translated version of the page WikiGap Challenge and the translation is 87% complete.
Outdated translations are marked like this.

WikiGap Challenge

Хештег для соцмереж: #WikiGap

Вітаємо на сторінці WikiGap Challenge — марафону, метою якого є покращити висвітлення жінок у Вікіпедії.

Що

Це публічний конкурс із створення та покращення статей, метою якого є покращити висвітлення у Вікіпедії жінок та пов’язаних тем якомога більшою кількістю мов, зокрема мови Вікіпедій у інкубаторі Вікімедіа. Переможці отримають чудові призи. Кнкурс організовується як частина глобальної кампанії WikiGap, уперше його провели у 2019 році.

У 2022 році ми працюємо з партнерами над розробкою списків імен важливих жінок, про яких у Вікіпедії мало статей або зовсім немає. Ці статті принесуть бонусні бали.

Ми також запускаємо WikiGapFinder — інструмент, який допоможе вам знайти статті про жінок, що існують однією мовою, але відсутні іншою. Ви можете використовувати його, щоб знайти хороші ідеї статей для створення!

Коли

The 2023 writing Challenge is unfortunately cancelled.

Як

Конкурс простий за структурою, він заснований на системі балів KISS: ви отримуєте бали, працючи над статтями. Фінальна мета для учасника чи учасниці — набрати якомога більше балів.

Хто

Будь-хто може долучитися до написання та/або перекладу статей на теми жінок. Будь-який зареєстрований користувач чи користувачка Вікіпедії може взяти участь. Для участі потрібно просто зареєструватися в розділі Учасники та учасниці. На заходах WikiGap, які ми проведемо у різних країнах, ми покажемо детальніше, як успішно долучитися до конкурсу.

Чому

Конкурс організовує Міністерство закордонних справ Швеції(ref) та Вікімедіа Швеція за підтримки посольств Швеції, Управління Верховного комісара ООН з прав людини та організацій Вікімедіа по всьому світу. У Вікіпедії не вистачає статей на різноманітні теми, і за допомогою цього конкурсу ми сподіваємося покращити статті про жінок. Покращення статей Вікіпедії та висвітлення про жінок важливо, щоб наша аудиторія знаходила високоякісну інформацію про людей, які допомогли сформувати наш світ.

Долучитися!

Умови участі
Контекст
Призи
Список статей
Учасники
Результати
Обговорення
Журнал