OTRS/Політика щодо активності

This page is a translated version of the page Volunteer Response Team/Activity policy and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.

Volunteer Response Team

Для потенційних волонтерів

Доступ до можливостей VRTS, таких як система заявок, вікі, та списки розсилки, надаються в першу чергу для того, щоб відповідати на електронні листи та запити («тікети»), що надсилаються на загальні інформаційні адреси проектів Вікімедіа. Облікові записи агентів створюються та обслуговуються відповідно до політики доступу до VRTS.

За винятком посадового (ex officio) доступу до приватних черг, який надається регіональним відділенням, командам приховувачів, співробітникам Фонду Вікімедіа і т. д., доступ до загальних черг надаватиметься доти, поки агент залишатиметься активним та відповідатиме чи управлятиме тими заявками, що надходитимуть. Доступ до системи виключно для того, щоб мати змогу переглядати заявки чи перевіряти наявні дозволи — таке обґрунтування не може бути прийнятним для того, щоб особа зберегла за собою відповідний обліковий запис.

VRTS-адміністратори мають доступ до декількох звітів, що аналізують використання та активність агентів, заявок та системи, і ці звіти регулярно використовуються для ідентифікації та закриття неактивних облікових записів.

Утримання лише активних користувачів у системі має на меті виконати два завдання: (1) вдосконалити безпеку системи та (2) зберегти звичаї, що базуються на чіткому розумінні розподілу навантаження, кількості чинних активних агентів та усвідомленні потреби (коли така виникає) залучити більше агентів.

Зважаючи на все описане, для всіх облікових записів є чинними такі настанови, якщо в Політиці доступу не вказане інше:

  • Облікові записи VRTS можуть закрити після шести місяців бездіяльності. Неактивність у цьому випадку визначають як відсутність прикладів реакції VRTS-волонтера на заявки чи будь-якої іншої відповідної діяльності, для виконання якої може знадобитися продовження доступу. Користувачів повідомлять через електронну пошту, якщо їхні облікові записи вирішать закрити.
  • З люб'язності, адміністратори VRTS зазвичай надсилають на електронну пошту нагадування тим агентам, які не входили в систему понад місяць та/або не відповіли на жодну заявку протягом трьох місяців, залишаючись весь цей час неактивними.
  • Адміністратори VRTS також періодично переглядають внесок тих агентів, які час від часу входять в систему, однак не відповідають на заявки, або ж чиї облікові записи періодично з'являються у звітах про неактивність — адміністратори визначають, чи їм все ще потрібен доступ до системи VRTS.

Адміни OTRS обирають агентами OTRS лише тих користувачів, які мають найвищий ступінь довіри та можуть репрезентувати проекти Вікімедіа.

Коли обліковий запис VRTS закривають через неактивність, це ніяким чином не впливає на ступінь довіри до користувача, а тому користувачі завжди можуть подавати повторні запити на статус агента VRTS звичним способом через сторінку Volunteer Response Team/Volunteering, якщо бажають повернутися до діяльності у цій системі.

Повторні запити розглядаються з метою впевнитись, що агент все ще є відповідним кандидатом, якому варто надати VRTS-доступ, а також визначити, який саме рівень доступу треба надати обліковому запису, який буде заново відкритий.