Template:Community Wishlist Survey/section-new-survey/uk

This page is a translated version of the page Template:Community Wishlist Survey/section-new-survey and the translation is 100% complete.
 
Кожна собака у шапці Санти працює на Community Tech.

…замість того, щоб зайнятися іншими питаннями зі старіших опитувань?

Основною причиною того, чому ми робимо такі опитування щорічною подією, є наше бажання залучити більше людей! Тепер більше людей знають про команду й опитування, і через рік, коли основні побажання вже будуть виконані, ми очікуємо, що люди будуть ще більш зацікавленими й охочими взяти участь в такому опитуванні. Ми хочемо дати шанс кожному висловити нові ідеї.

Ми також хочемо упевнитися, що старіші ідеї все ще актуальні. У міру розвитку програмного забезпечення, потреби користувачів теж не стоять на місці. Інколи справді гарне торішнє побажання уже не таке важливе, або ж його опис стає застарілим. Проведення опитування кожного року допомагає отримати підтвердження того, що саме потрібно спільноті.

Якщо є побажання з опитування минулого року, які на Вашу думку заслуговують другого шансу, дивіться «Чи можна повторно подати пропозицію з попередніх опитувань?» вище.