Stewards/Confirm/Introduction16/uk

This page is a translated version of the page Stewards/Confirm/Introduction16 and the translation is 100% complete.

Підтвердження на 2016-17 роки почнеться 8 лютого і триватиме до 28 лютого.

Підтвердження стюардів 2016-17 — це гарна можливість перевірити, чи ми задоволені нашими поточними стюардами. Щоб цей процес пройшов гладко, ознайомтеся з тим, як він працює.

Щоб прокоментувати, будь ласка, увійдіть в обліковий запис, з якого робилися редагування (у будь-якій вікі) до 1 лютого 2016 року. Під час Виборів 2016, будь ласка, вкажіть, задоволені Ви тим, як перелічені внизу люди користувалися інструментами стюардів, чи ні і чому.

Після виборів стюарди (включно з новообраними) заохочують переглянути коментарі підтвердження і висловитися щодо результатів (про консенсус за підтвердження/вилучення тощо) на сторінці обговорення Talk:Stewards/Confirm/2016 за кожного стюарда, який пройшов підтвердження. Звісно, вони не зобов'язані робити це щодо кожного кандидата і будуть особливо обачними щодо тих, про кого вони висловили чітку позицію у підтвердженні. Коментарі від не-стюардів заохочуються поза розділом з остаточним рішенням ("Final Decision"), як завжди, за умови їх ввічливості. Обговорення підтверджень триватиме один тиждень після затвердження нових стюардів. Воно може бути продовжене до двох тижнів для одного чи більше підтверджень на розсуд Виборчого комітету, якщо комітет вважатиме за потрібне отримати більше відгуків до ухвалення рішення. Виборчий комітет закриє ці обговорення і впровадить результати (що також означає підведення підсумку в неочевидних випадках).

Усі стюарди, обрані до лютого 2016 року, пройдуть цю процедуру.

Див. також: