Dhurime parash/Përkthime/Email falemnderimi 20161128

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20161128 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Vážený(á) [given name], [elseifFirstnameAndLastname] Vážená darkyňa, vážený darca, [endifFirstnameAndLastname]

Ďakujeme vám za podporu Wikipedie a nadácie Wikimedia Foundation. Váš príspevok vo výške [amount] podporuje Wikipediu a pomáha zabezpečiť budúcnosť bezplatných vedomostí pre každého.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Nedávno sme vyriešili malý technický problém, ktorý pozastavil niektoré pravidelné mesačné dary. Možnosť pravidelných darov sa nám podarilo obnoviť a budú sa naďalej spracúvať bežným spôsobom. Nebudeme si účtovať poplatok za vynechané mesiace. Ďakujeme Vám za trpezlivosť a podporu. V prípade akýchkoľvek otázok nám bez váhania napíšte na adresu donate@wikimedia.org. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Nedávno sme vyriešili technický problém, ktorý spôsobil, že niekoľko darcov nedostalo potvrdenie o svojom príspevku. Prijmite prosím tento email ako poďakovanie za Váš dar zo dňa $date. Skutočne si ceníme Vašu trpezlivosť a podporu. V prípade akýchkoľvek otázok nám bez váhania napíšte na adresu donate@wikimedia.org. {% endif %}

Existencia Wikipedie je možná vďaka silnej myšlienke: že ľudia ako Vy a ja sa môžu podieľať na rozvíjaní vedomostí vo svete a na ich bezplatnom sprístupňovaní každému, a to všade.

Dnes môžete vďaka podpore miliónov dobrovoľných prispievateľov a podporovateľov surfovať po Wikipedii celé hodiny. Wikipedia s viac ako 40 miliónmi článkov a 35 miliónmi obrázkov poskytovaných na základe bezplatnej licencie dokáže odpovedať na takmer ľubovoľnú otázku a zobrať vás na miesta, kde ste nikdy neboli.

Váš dar podporuje vytváranie a výmenu bezplatných vedomostí skutočným, praktickým spôsobom. Pomáha nám zabezpečiť, aby Wikipedia bola rýchla, bezpečná a dostupná každému vo svete. Pomáha nám zabezpečiť bezplatný prístup k Wikipedii na miestach, kde vysoké náklady na mobilné dáta zabraňujú ľuďom byť pripojený on-line. Pomáha nám podporovať ľudí, ktorí digitalizujú vedomosti v súčasnosti uväznené v analógových archívoch. Chráni Wikipediu pred hrozbami ohrozujúcimi bezplatné vedomosti a otvorená internet.

Vaša podpora znamená, že potrebné informácie nájdete všade, kde práve ste – ak ide o rozhodnutie stávky s kamarátom na večierku alebo pochopenie sveta okolo nás.

Finančnou podporou Wikipedie sa stávate zástancom tejto silnej myšlienky.

Wikipedia sa bude naďalej rozvíjať, rozrastať a bude prijímať nové výzvy. Sme nadšení a odhodlaní postaviť sa týmto i budúcim výzvam. Váš dar nám to pomôže dosiahnuť. Slová našej vďaky za Vašu podporu sú nie sú adekvátnym výrazom našich pocitov. Za nadáciu Wikimedia Foundation Vám ďakujeme za investovanie do našej budúcnosti a za to, že pri nás stojíte.

Katherine Maher,
výkonná riaditeľka, Wikimedia Foundation

Mnohí zamestnávatelia poskytujú štedrú pomoc poukázaním svojich príspevkov vo výške, ktorú zaplatia ich zamestnanci – overte si u zamestnávateľa, či má firemný program dobročinných darov. Pre vašu evidenciu: Váš dar číslo [contributionId] zo dňa [date] bol vo výške [amount].

[ifRecurring] Tento dar je súčasťou pravidelne sa opakujúcich príspevkov. Mesačné platby budú pripisované na účet nadácie Wikimedia Foundation dovtedy, kým nepožiadate o ich zastavenie. Ak už nechcete ďalej prispievať, prečítajte si [#recurringCancel naše jednoduché pokyny na zrušenie platieb]. [endifRecurring]

Tento list môže slúžiť ako doklad o poskytnutí Vášho daru. Za tento príspevok nebol poskytnutý žiadny tovar ani služby, ani čiastočné. Poštu môžete posielať na adresu: Wikimedia Foundation, Inc., P.O. Box 98204, Washington, DC 20090-8204, USA. Číslo daňového oslobodenia v USA: 20-0049703.