גיוס כספים/תרגום/מכתב תודה עבור תרומה 2016-11-28

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 20161128 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] שלום [given name], [elseifFirstnameAndLastname] תורם יקר, תורמת יקרה, [endifFirstnameAndLastname]

אנו מודים לך על תמיכתך בוויקיפדיה ובקרן ויקימדיה. תרומתך בסך [amount] תומכת בוויקיפדיה ומסייעת להבטיח את זמינותו של ידע חופשי לכולם גם בעתיד.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} פתרנו לאחרונה בעיה טכנית קטנה שעצרה חלק מהתרומות החודשיות. הפעלנו מחדש את תרומתך ומעכשיו תחויב כרגיל בכל חודש. אנו לא נחייב אותך על החודשים שעברו. תודה על סבלנותך ותמיכתך. נשמח לקבל ממך דוא"ל לכתובת donate@wikimedia.org אם יש לך שאלה כלשהי. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} פתרנו לאחרונה בעיה טכנית קטנה שגרמה לכך שמספר קטן של תורמים לא קיבלו אישור על התרומה. אני מבקשים ממך לקבל את המכתב הזה כאות תודה על תרומתך ב־$date. תודה על סבלנותך ותמיכתך. נשמח לקבל ממך דוא"ל לכתובת donate@wikimedia.org אם יש לך שאלה כלשהי. {% endif %}

ויקיפדיה אפשרית הודות לרעיון רב־עצמה: שבני אדם, כמוך וכמוני, יכולים להשתתף בבניית הידע של העולם ובהפיכתו לזמין בחינם לכל אדם בכל מקום.

כיום, הודות לתמיכתם של מיליוני תורמים ותומכים מתנדבים, ניתן לגלוש בוויקיפדיה במשך שעות. עם יותר מ־40 מיליון ערכי ויקיפדיה ו־35 מיליון תמונות ברישיון חופשי, ויקיפדיה יכולה להשיב כמעט על כל שאלה, ולקחת אותך למקומות שמעולם לא היית בהם.

תרומתך תומכת ביצירתו ושיתופו של ידע חופשי בדרכים אמתיות ומעשיות. היא מסייעת לנו לעשות את ויקיפדיה מהירה, מאובטחת, וזמינה לכל אחד ברחבי העולם. היא מסייעת לנו להעניק גישה חופשית לוויקיפדיה במקומות שבהם העלויות הגבוהות של גישה לנתונים ניידים מונעות מאנשים להתחבר לרשת. היא מסייעת לנו לתמוך באנשים שפועלים כיום להעברת מידע שנעול בארכיונים אנלוגיים לתסדיר ספרתי. היא מגִנה על ויקיפדיה מפני איומים על ידע חופשי ועל אינטרנט פתוח.

בזכות תמיכתך, המידע הדרוש לך הופך לזמין בכל עת ובכל מקום – כדי לקבוע מי צודק בהתערבות עם חבר בארוחת ערב, או כדי להבין את העולם הסובב אותנו.

תרומתך לוויקיפדיה מייצגת את תמיכתך ברעיון רב־עצמה.

ויקיפדיה תמשיך להתפתח, לצמוח, ולעמוד באתגרים חדשים. אנו נרגשים ונלהבים לעמוד באתגרים אלה וברבים אחרים. תרומתך תסייע לנו להגיע לשם. אין לנו מספיק מילים בשביל להודות לך. בשם קרן ויקימדיה, אני מודה לך על בחירתך להשקיע בעתידנו ולצאת למסע הזה אתנו.

קתרין מאהר
מנכ"לית, קרן ויקימדיה

מעסיקים רבים ישוו בנדיבות תרומות הניתנות על ידי עובדיהם: כדאי לבדוק האם גם המעסיק שלך מפעיל תכנית השוואת תרומות תאגידית. עבור הרשומות שלך: תרומתך, מספר [contributionId], מיום [date] התקבלה בסך של [amount].

[ifRecurring] התרומה הזאת היא חלק מהרשמה לתשלום חוזר. תשלום חודשי ייגבה על־ידי קרן ויקימדיה עד שתגיע ממך ההוראה להפסיק זאת. אם ברצונך לבטל את המשך התשלומים, ר' את [#recurringCancel ההוראות שלנו לביטול פשוט]. [endifRecurring]

מכתב זה יכול לשמש כעדות לתרומתך. לא סופקו כל טובין או שירותים, בין אם במלואם או בחלקם, בתמורה לתרומה זו. כתובת למשלוח דואר:
Wikimedia Foundation, Inc., P.O. Box 98204, Washington, DC 20090-8204, USA.
מספר פטור ממס בארה"ב: 20-0049703.