Fundraising/Translation/Email 1/uk

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Email 1 and the translation is 100% complete.

Будь ласка, прочитайте особисте звернення засновника Вікіпедії

Вітаємо, %%FIRSTNAME%!

Шановний благодійнику!

Дякуємо Вам за те, що допомагаєте Вікіпедії залишатися доступною онлайн і вільною від реклами. Минув рік від нашого минулого звернення. Це Ваше щорічне сповіщення.

Якби всі наші попередні жертводавці повторили свій внесок сьогодні, нам би не довелося перейматися збором коштів решту року. Будь ласка, допоможіть нам повернутися до поліпшення Вікіпедії.

Ми — невелика неприбуткова організація, яка утримує п'ятий за відвідуваністю сайт в Інтернеті. У нас працює лише 200 працівників, але ми обслуговуємо 500 мільйонів відвідувачів і витрати наші такі ж, як і в інших популярних сайтів: сервери, електроенергія, програми, працівники.

Вікіпедія — це щось особливе: наче бібліотека чи парк. Це своєрідний храм для розуму — місце, куди ми всі можемо прийти для роздумів та навчання.

Щоб захистити нашу незалежність, ми ніколи не будемо розміщувати рекламу. Також ми не отримуємо кошти від уряду. Ми існуємо лише за рахунок пожертв наших читачів, і зараз просимо про допомогу.

Якщо Вікіпедія корисна для Вас, затримайтеся на хвилинку заради того, щоб залишити її доступною та вільною від реклами впродовж іще одного року.

https://donate.wikimedia.org

Із вдячністю,

Джиммі Вейлз,
засновник Вікіпедії


Ви отримуєте цього листа, оскільки ми цінуємо Ваші пожертви Фонду Вікімедії. Якщо надалі Ви не хочете отримувати ніяких листів від Фонду Вікімедії, відпишіться від розсилки.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
United States of America