Афіліати руху Вікімедіа/Поради щодо вибору логотипа

This page is a translated version of the page Wikimedia movement affiliates/Logos best practices and the translation is 100% complete.
Комітет з приєднання рекомендує афіліатам руху Вікімедіа дотримуватися поданих нижче найкращих практик зі створення власного логотипа організації-афіліата. Зв'яжіться з Комітетом з приєднання або вашими зв'язковими, якщо у вас виникнуть якісь запитання.Загальна інформація Відділення Тематичні організації Групи користувачів
Передумови

Ці поради щодо створення логотипа для афіліата руху Вікімедіа надаються Комітетом з приєднання на основі настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа (особливо це стосується знаку Фонду Вікімедіа), політики щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа, коментарів від Юридичної й адвокаційної команди спільноти, команди з комунікації, а також коментарів від самої спільноти.

Кожен афіліат руху має змогу вибрати одну з трьох базових опцій:

  1. Нестандартний логотип — може містити (а може й не містити) будь-який компонент логотипа Вікімедіа, якщо це дозволено політикою щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа.
  2. Варіант логотипа спільноти Вікімедіа — на основі логотипа спільноти Вікімедіа.
  3. Варіант логотипа Фонду Вікімедіа — нижче подана інформація щодо того, яким чином логотипи різних типів афіліатів руху можуть створюватися на основі логотипа Фонду Вікімедіа.Загальна інформація Відділення Тематичні організації Групи користувачів
Регіональні відділення

Поради щодо створення логотипа для відділення Вікімедіа базуються на настановах щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа (особливо це стосується розділу про знак Фонду Вікімедіа), а також на політиці щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа.


Варіант логотипа Фонду Вікімедіа

Регіональним відділенням рекомендується створювати свої логотипи на основі логотипа Фонду Вікімедіа, і вони зобов'язані дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа, особливо це стосується розділу про знак Фонду Вікімедіа. Особливу увагу треба приділяти вимогам до відстаней.Загальна інформація Відділення Тематичні організації Групи користувачів
Тематичні організації

Поради щодо створення логотипа для тематичної організації Вікімедіа базуються на visual identity guidelines|настановах щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа (особливо це стосується розділу про знак Фонду Вікімедіа), а також на політиці щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа.

Тематичні організації Вікімедіа мають змогу вибрати з трьох базових опцій:


Нестандартний логотип

Нестандартні логотипи тематичних організацій можуть (а можуть і не) включати будь-який компонент логотипа Вікімедіа, якщо це дозволено політикою щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа. Рекомендовано, але необов'язково, дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа.


Варіант логотипа спільноти Вікімедіа

Логотип тематичної організації може бути створений на основі логотипа спільноти Вікімедіа. Рекомендовано, але необов'язково, дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа.

Варіант логотипа Фонду Вікімедіа

Тематичні організації можуть створювати свої логотипи на основі логотипа Фонду Вікімедіа, і вони зобов'язані дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа, особливо це стосується розділу про знак Фонду Вікімедіа. Особливу увагу треба приділяти вимогам до відстаней.Загальна інформація Відділення Тематичні організації Групи користувачів
Групи користувачів

Поради щодо створення логотипа для групи користувачів Вікімедіа базуються на настановах щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа (особливо це стосується розділу про знак Фонду Вікімедіа), а також на політиці щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа.

Групи користувачів Вікімедіа мають змогу вибрати з трьох базових опцій:


Нестандартний логотип

Нестандартні логотипи груп користувачів можуть (а можуть і не) включати будь-який компонент логотипа Вікімедіа, якщо це дозволено політикою щодо товарних знаків Фонду Вікімедіа. Рекомендовано, але необов'язково, дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа.


Варіант логотипа спільноти Вікімедіа

Логотип групи користувачів Вікімедіа може бути створений на основі логотипа спільноти Вікімедіа. Рекомендовано, але необов'язково, дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа.


Варіант логотипа Фонду Вікімедіа

Групи користувачів можуть створювати свої логотипи на основі логотипа Фонду Вікімедіа, і вони зобов'язані дотримуватися настанов щодо візуальної ідентичності Фонду Вікімедіа, особливо це стосується розділу про знак Фонду Вікімедіа. Особливу увагу треба приділяти вимогам до відстаней. Логотипи груп користувачів повинні містити один з двох варіантів підпису — «Група користуваачів спільноти» або «Група користувачів Вікімедіа», якщо цих слів немає в офіційній назві групи.