Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-18/2021 Voting Opens/uk

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-18/2021 Voting Opens and the translation is 100% complete.

Вибори до Ради повірених 2021 розпочато. Кандидати від спільноти могли подати свою кандидатуру. За три відведені тижні зголосилося 19 кандидатів на вибори 2021.

Рада повірених Фонду Вікімедіа наглядає за операціями Фонду Вікімедіа. Рада прагне покращити свої компетенцій й різноманіття як команди. Її члени зазначили галузі компетенції, які б вони хотіли бачити у нових повірених.

Рух Вікімедіа може голосувати за повірених від спільноти й афіліатів. Голосуючи, ви допомагаєте визначати тих людей, які мають якості, потрібні для найкращого служіння потребам руху у наступні кілька років. Чотирьох кандидатів із найбільшою кількістю голосів Рада має затвердити як нових повірених. Їхній термін почнеться у вересні і триватиме три роки. Дізнайтеся більше про Раду повірених у короткому відео.

Голосування завершиться 31 серпня 2021.

Нижче наведена деяка корисна інформація про виборчий процес.

Дізнатися більше про кандидатів

Свої кандидатури подавали кандидати з усього руху. Дізнайтеся більше про кожного кандидата, щоб зробити поінформований вибір. Спільнота подала запитання до кандидатів, відповіді на які вони дадуть упродовж кампанії. На Мета-вікі є відповіді кандидатів на перелік запитань від спільноти, зведений Виборчою комісією.

Проголосувати

Голосування на виборах до Ради повірених починається 18 серпня 2021 і завершується 31 серпня 2021. Виборча комісія обрала систему єдиного перехідного голосу. Перевагою цієї системи є те, що виборці ранжують кандидатів у порядку спадання переваги. Дізнайтеся більше про вимоги до виборців, як голосувати і часті запитання про голосування.

Будь ласка, допоможіть вибрати тих людей, які найкраще відповідають поточним потребам руху. Проголосуйте і поширте інформацію, щоб більше людей могли проголосувати за кандидатів. Ті, кого виберуть, будуть спрямовувати Фонд Вікімедіа і підтримувати потреби руху у наступні кілька років.

З найкращими побажаннями,

Виборча комісія