This page is a translated version of the page Category:Issues and the translation is 100% complete.
Translate
O kategoriích

Toto je sbírka hlavních problémů, kterým projekty a hnutí čelí.

Některé problémy jsou ty, které určovaly směr vývoje současných nástrojů a politik.

Jsou některá obtížná témata, těžké otázky a přetrvávající taktická nebo strategická témata, která se musí ještě vyvinout nebo vyřešit.

Každá z nich by měla mít stránku shrnující aktuální stav pravidel, plánování a priorit souvisejících s danou otázkou.

Poznámky:

  • Některé problémy byly naposledy řešeny již dávno a aktuálně propojená stránka potřebuje významnou aktualizaci.
  • Některé problémy nebyly vyřešeny na jediné stránce na Meta a je potřeba udělat vše proto, aby se různé stránky sloučily do souhrnné stránky. V těchto případech je v této kategorii uvedena pouze jedna stránka nejvyšší úrovně. Prosím vyhledejte Meta pro další relevantní práci (zejména konkrétní kapitoly nebo jazykové projekty by měly zdokumentovat svůj vlastní regionální přístup k těmto otázkám).
  • Mnoho otázek bylo také věnováno na specializované Strategická wiki a měly by být připsány do tohoto členění. (Náš závěr v roce 2011, kdy byla tato wiki uzavřena pro nové úpravy, spočíval v tom, že strategická wiki by měla být sloučena zpět do Meta.)

Problémy nemusí nutně vyžadovat okamžité řešení, stačí je přečíst jednou za čas a aktualizovat. Předtím, než bude problém považován za dobře propracovaný, se musí vyvinout mnoho pozic, včetně pozic v soudném nebo zaujatém jazyce. Pokud je stránka matoucí, lze formát TIPAESA použít k udržení více pozic a jednotného pohledu na jedné stránce.

Subcategories

This category has the following 20 subcategories, out of 20 total.

C

D

E

G

I

L

M

P

Q

R

V

Pages in category "Kategorie:Problémy"

This category contains only the following page.