This page is a translated version of the page Category:Maintenance and the translation is 100% complete.

Veškeré problémy s údržbou na projektech Wikimedia. Buď v samotné Meta-Wiki nebo na jiných projektech wiki nebo na konkrétních wiki a dalších stránkách používaných Nadací Wikimedia a přidruženými subjekty.

  • Informace o údržbě samotné Meta-Wiki viz Kategorie:Údržba Meta-Wiki.
  • Pro údržbu vyžadující koordinaci mezi více projekty, vizte kategorii Globální údržba: zde jsou zahrnuty žádosti pro stevardy a pověřené členy personálu nadace Wikimedia Foundation o doporučení zúčastněným komisařům a pověřeným pracovníkům nadace Wikimedia Foundation, kteří provozují servery, tak, aby byly online. Jsou zde také uvedeni správci e-mailových konferencí Wikimedia nebo nástroje MassMessage.
  • Mohou existovat i podkategorie týkající se obecných problémů údržby nezávislých na samotných stránkách nebo na konkrétních stránkách, jejichž údržba je sledována a diskutována na Meta-Wiki (včetně údržby překladů a dalších otázek souvisejících s veřejným obsahem omezené stránky nadace), nebo pro další projekty místních skupin uživatelů, které v současné době hostuje Meta-Wiki, jakož i boj proti různým zneužitím (včetně spamu), které ovlivňují více projektů a vyžadují globální akci a obecnou údržbu malých projektů wiki s příliš malým počtem aktivních místních správců.

Subcategories

This category has the following 3 subcategories, out of 3 total.

C

G

M