Комітет приєднання/МасовіПовідомлення/Пошук кандидатів - Вересень 2014

This page is a translated version of the page Affiliations Committee/MassMessages/Call for candidates - September 2014 and the translation is 100% complete.
Портал Комітету з приєднання
Портал Комітету з приєднання
Про афіліатів
Відділення
Тематичні організації
Групи користувачів
Очікування від членів Афкому
Інші посилання
Зв'язатися з нами

Комітет приєднання шукає кандидатів - вересень 2014

Шановні пані та панове, Комітет приєднання, комітет, відповідальний за керування волонтерами ті допомогу при створенні відділень, користувацьких груп Вікімедіа та тематичних організацій, та їх схвалення, коли вони готові, шукає нових членів.

Основним фокусом комітету приєднань є направляння (допомога) груп волонтерів при створенні споріднених проектів/організацій. Ми пересвідчуємось, що групи достатньо великі, щоб бути життєздатними (та радимо їм як стати більшими), переглядаємо їх юридичні документи на предмет вимог та найкращих практик, та радимо Раді Фундації Вікімедіа з питань, пов'язаних з відділеннями, тематичними організаціями та користувацькими групами Вікімедіа.

Це потребує спілкування з волонтерами по всьому світу, переговорних навичок, чутливості до культурних відмінностей та здатності розуміти юридичні тексти. Ми намагаємось отримати здорову суміш навичок у наших членів.

Ключові навички/досвід, які ми шукаємо у кандидатах на членство, типово такі:

 • Захоплення від виклику допомогти надати сил групам волонтерів по всьому світу
 • Готовність обробляти подання (заявки) з використанням встановленого, можливо бюрократичного процесу
 • Готовність брати участь у (ролі руху) політичних дискусіях щодо ролі та майбутнього пов'язаних структур (проектів), моделей зв'язків та схожих питань
 • доступність 5 годин на тиждень та час для участі у щомісячних відео/голосових зборах тривалістю ~2 години
 • міжнародне спрямування
 • Дуже добрі навички з англійської
 • Здатність працювати та спілкуватися з іншими мовами та культурами
 • Добре розуміння структури та роботи пов'язаних структур (проектів) та Фонду Вікімедіа
 • Знання різних юридичних систем; досвід у побудові і організації спільнот, - є додатковою перевагою
 • ефективні комунікативні навички іншими мовами - великий плюс
 • досвід роботи з або в діючому спорідненому проекті - великий плюс
 • готовність використовувати повне (справжнє) ПІБ у діяльності комітету (включно зі звершеннями до потенційних споріднених проектів/організацій), коли це необхідно

В 2012 році було запроваджено нові типи споріднених проектів/організацій, і роль комітету виросла у скеруванні та наданні допомоги волонтерам щодо моделей зв'язку, що нададуть їм сил та повноважень у просуванні нашої місії, а також у тому, щоб забезпечити, що ці моделі відповідають потребам як волонтерів так і руху. Ми шукаємо нових людей, які б допомогли нам в цьому та які не бояться робочого навантаження і мають мотивацію допомогти іншим волонтерам організуватись та сформувати спільноти для просування нашої місії по всьому світу.

Члени як правило обираються кожні 12 місяців на два роки за шахматкою (зі зсувом). За подання будуть голосувати ті члени комітету, які не беруть участі у перевиборах, з урахуванням коментарів членів комітету, радників, персоналу Фундації Вікімедіа та представників Ради і на основі критеріїв членства, зазначених вище. Остаточне рішення буде прийнято наприкінці жовтня 2014 року, з очікуванням, що нові члени приєднаються 1 листопада 2014 або біля цієї дати.

Якщо Ви зацікавлені, Ви можете надсилати Ваші подання з повним ПІБ, контактними даними (адреса e-mail, імя користувача Вікі), відповідним досвідом та мотиваційним листом нашому скарбнику Сальвадору Алькантару на його salvador1983 gmail.com до 30 вересня 2014. Ви отримаєте підтвердження, що Ваше подання було отримано.

Якщо в Вас є будь-які питання, не соромтеся надсилати їх е-мейлом мені або на адресу комітету в цілому. Ми раді початитись або поговорити телефоном з будь-ким щодо нашої роботи, якщо це допоможе їм прийняти рішення про подання. Будь-ласка, поширте цей запит серед Ваших мереж, та подавайтеся, якщо Вас це цікавить.

З найкращими побажаннями,
Карлос Коліна
Голова, Комітет приєднання

Розміщено MediaWiki message delivery від імені Комітету приєднання, 07:38, 5 вересня 2014 (UTC) • ПерекластиОтримати допомогуПідписатись або відписатись.