Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Lodewijk Gelauff/uk

This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Lodewijk Gelauff and the translation is 100% complete.

Ім'я, прізвище:

Lodewijk at Wikimania 2013 - Photo: PierreSelim
Лодевейк Гелауфф

Ім'я користувача Вікімедіа:

Effeietsanders

Питання для всіх кандидатів - Питання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

  Цей вибір виходить за межі нашої теперішньої кризи, виходить за межі вибору виконавчого директора. Йдеться про те, щоб допомогти встановити напрям для нашого руху на найближчі десятиліття.


  Ми повинні бути рухом, а не набором людей і організацій, які працюють розрізнено.


  Ми повинні цінувати і підтримувати наш найважливіший ресурс, нашу основну зацікавлену сторону, нашого найкращого друга: спільноту волонтерів з цілого світу.


  Зібрати хороших людей разом в одній кімнаті ще не є гарантією успіху — вони повинні працювати разом з людьми за межами цієї кімнати, щоб цього добитися.

У Вікімедіа ми знаємо, що дорога вибоїста, коли бачимо її перед собою. А Фонд Вікімедіа очікує дуже вибоїстий шлях попереду. Ми маємо прекрасне бачення руху, де Фонд Вікімедіа відіграє важливу роль: прагнути до світу, де кожна людина вільно ділиться сумою усіх знань.

Цей вибір виходить за межі нашої теперішньої кризи, виходить за рамки вибору виконавчого директора. Йдеться про те, щоб допомогти встановити напрям для нашого руху на найближчі десятиліття. Якщо ви виберете мене повіреним Фонду Вікімедіа, я буду робити все можливе, щоб працювати над усім, що постане перед нами: вибрати хорошого ВД[Виконавчого директора], встановити стратегію, поліпшити відносини всередині організації, підвищити ефективність роботи Ради повірених та багато речей, про які ми ще не знаємо.


У мене нема повністю готових відповідей на ті виклики, з якими ми зараз стикнулися, і на ті невідомі випробування, які нас чекають. Я справді продемонстрував у минулому, що я можу об'єднати людей, і що я поділяю цінності нашої спільноти. Я хотів би зробити це на основі морального компаса, який включає в себе такі цінності:

 • Бути чесним
 • Бути прозорим, коли можливо
 • Спілкуватися проактивно, не чекати, коли цього вимагатимуть
 • Спілкування — це вулиця із двостороннім рухом, яка вимагає і слухати, і говорити
 • Прийняти різноманістніть й обмін думками, і всередині, і ззовні Правління
 • Використовувати і цінувати локальний досвід нашого руху
 • Працювати разом і бути рухом, а не набором людей та організацій, які працюють розрізнено

Я хотів би чути думки, і обговорювати проблеми публічно, де можливо. Ми повинні цінувати і підтримувати наш найважливіший ресурс, нашу основну зацікавлену сторону, нашого найкращого друга: спільноту волонтерів із усього світу, у всіх 200+ мовних проектах. Тому що без цієї спільноти Фонд Вікімедіа буде нічим. І організації є одним із найкращих інструментів, через які ми можемо підтримати спільноту волонтерів

Як і багато хто з вас, я був дуже засмучений, коли став свідком подій, які розгорнулися в останні місці. Не тільки через самі факти, але і через те, як погано їх представили спільноті. Це ще раз доказує, що зібрати хороших людей разом в одній кімнаті ще не є гарантією успіху — вони повинні працювати разом із людьми за межами цієї кімнати, щоб цього добитися. Це вимагає зміцнення довіри між усіма зацікавленими сторонами. Для того, щоб досягнути цієї мети, ми повинні переглянути наше спілкування, і подумати, як ми можемо поліпшити його таким чином, щоб конструктивний внесок з боку спільноти в цілому став більш доступним, а вартість спілкування знизилася б. У мене є деякі ідеї щодо цього, але це те, що ми повинні зробити разом.

Дотепер «тонким місцем» нашого руху були волонтерські ресурси. У найближчому майбутньому ми можемо стикнутися з новою реальністю: фінансування може змусити нас зробити реальний вибір в яку частину руху ми хочемо інвестувати наші фінансові ресурси. Для прийняття таких рішень важливе значення має стратегія, яка описує, як ми бачимо рух в цілому. Ми повинні переглянути як саме ми керуємо нашим рухом. Зараз тривають дискусії чи має рух отримати свій власний керівний орган, а також про те, що Фонд Вікімедіа буде тільки однією з організацій цього руху. Може бути, поточний стан є найкращим, але давайте обговоримо альтернативи.

І останнє, але важливе — як рух ми й далі стикаємося з тією самою серйозною проблемою, яка існувала для нас роками: як добитися того, що все те, що ми створили раніше, не перестало розвиватися, як нам збільшити та урізноманітнити нашу спільноту, щоб вона була готова до майбутнього.

З великим ентузіазмом я працював разом із багатьма з вас протягом останніх років: як член Правління Вікімедіа Нідерланди; щоб ваше відділення отримало визнання (Комітет з приєднання); на зустрічах наших відділень/афіліатів у містах Неймеген/Берлін/Мілан, демонструючи найкрутіші проекти наших відділень на Вікіманії чи організовуючи конкурси Вікі любить пам'ятки по всьому світу. Для мене буде честю, якщо ви дасте мені можливість працювати разом з вами над нашим спільним баченням на ще одній посаді: у раді повірених Фонду Вікімедіа.

Резюме

Мені 28 років і я живу в Гаазі, Нідерланди. Я вивчав хімію та бізнес на основі науки (магістр наук в Лейденському університеті), де я зайнявся дуже цікавою областю вимірювання та демонстрації впливу. Над цією темою я працював протягом останніх двох років, організовуючи заходи та мережу експертів з цієї галузі. Минулого року на Вікіманії я представив деякі уроки, які я дізнався у цій ролі про те, як можна виміряти «вплив», і які системи використовуються, щоб стимулювати його.

Я мав задоволення приєднатися до розділу Вікіпедії нідерландською мовою у 2005 році, і з того часу знайшов свій шлях до багатьох кутків руху Вікімедіа. Я був активний у проектах Вікімедіа (nlwiki в основному, але й enwiki, nlwikisource, nlwikibooks, Вікісховище) як редактор (2005 — тепер), адміністратор (2005—2015), бюрократ і стюард (2006—2010). Я писав статті, боровся з вандалізмом, вітав нових користувачів, перекатегоризовував шаблони, завантажував фотографії (хоча вони у мене й не дуже розкішні), додававав interwikilinks (уже ні!) і виправляв помилки правопису. Загалом, я зробив приблизно 30000 редагувань.

У 2006 році я був одним із засновників Вікімедіа Нідерланди, і був членом Правління організації протягом п'яти років (2006—2011 роки). Я швидко закохався у відділення, і протягом п'яти років був членом комітету приєднання (2009—2014), а після того я продовжував бути радником і двічі організовував зустріч відділень.

У 2010 році я був одним із тих, які стояли біля витоків проекту Вікі любить пам'ятки, який я був щасливий координувати протягом декількох років, і який став найбільшим у світі фотоконкурсом. Після зменшення активності у проекті у 2014 році, я знову став трохи більш активним у редагуванні. На Вікіманії, ви, можливо, зустрічали мене колись, коли я представляв «Найкрутіші проекти відділень Вікімедіа»; або у кімнаті дискусій, протягом останніх кількох років, де мені вдалося повернути структуровані дискусії спільноти до нашого головного щорічного заходу. Усі ці заходи я підтримував із ентузіазмом та разом із багатьма багатьма іншими волонтерами. Жодна робота не є роботою однієї людини.

Більш детальне резюме доступне у моєму LinkedIn profile чи у пдф файлі за запитом.


Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям повіреного Фонду Вікімедіа.

Підтримка

Вікімедіа Нідерланди підтримали Лодевейка Гелауффа на зборах Ради 10 березня 2016 року:

 • Більшість людей знають Лодевейка як одного з ініціаторів конкурсу Вікі любить пам'ятки. Лодевейк виконав неймовірну роботу, просуваючи фотоконкурс Вікі любить пам'ятки до статусу найбільшого такого конкурсу у всьому світі. Лодевейк має тривалий досвід роботи в правлінні афіліата, і в Комітеті з приєднання. Як шанований вікіпедист, він був одним із засновників організації Вікімедіа Нідерлади тепер вже більш як 10 років тому, і він залишався членом правління протягом 5 років. Лодевейк поєднує ентузіазм до міжнародного руху із глибокими знаннями афіліатів і локальних заходів, і ми щасливі підтримати його кандидатуру на посаду в Раді повірених Фонду Вікімедіа.

Grijz (talk) 09:17, 16 March 2016 (UTC)[reply]


На публічній зустрічі Вікімедіа Нью-Йорк у березні 2016 року, учасники взяли участь у відкритому голосуванні на підтримку участі Лодевейка як кандидата на цих виборах. Це є частиною політики нашого відділення із заохочення більш різноманітного та прозорого процесу виборів до Ради ФВМ.--Pharos (talk) 17:42, 18 March 2016 (UTC)[reply]


Вікімедіа Польща радо підтримує Лодевейка Гелауффа як кандидата на посаду повіреного Фонду Вікімедіа.

Лодевейк є славним вікімедійцем, глибоко вкоріненим у наш Рух і його цінності. Відомий завдяки діяльності, пов'язаній з конкурсом Вікі любить пам'ятки та роботі у Комітеті з приєднання, він не є чужинцем для афіліатів Вікімедіа і тієї роботи, що виконується офлайн і онлайн. Його перспективи і досвід чудово підійдуть поточній Раді повірених.

І що є, ймовірно, ще більш важливим, ми знаємо його також як сильного лідера, слухача і порадника, примирливого, але непохитного, з великою чесністю і зацікавленням як у людях, так і в проблемах, у вирішенні яких він бере участь. Можливо, Ви теж його сприйняли саме таким, наприклад, якщо Ви відвідали одну з його дивовижних сесій — круглих столів — на Вікіманії.

Ми віримо, що ці риси зроблять його прекрасним представником як всередині, так і ззовні Руху, у чому можна було переконатися на врученні Премії Еразма.

Затверджено на зібранні Правління 6 березня 2016, повторно підтверджено 15 березня 2016. Від імені WMPL, aegis maelstrom δ 18:41, 18 March 2016 (UTC)[reply]


Вікімедіа Австралія підтримує цього кандидата Gnangarra (talk) 10:41, 19 March 2016 (UTC)[reply]


Вікімедіа Португалія, після внутрішньої дискусії, з гордістю й одноголосно підтримує кандидатуру Лодевейка на виборну афіліатами посаду в Раді повірених. Лодевейк послідовно був чуйним і сповненим ентузіазму співробітником кожного разу, коли ми співпрацювали, він завжди проявляв зацікавленість і надавав поради щодо наших заходів як онлайн, так і на міжнародних зустрічах, і навіть брав участь у фізичній зустрічі в Португалії під час приготувань до ВЛП 2011. Його підтримка, коментарі і заохочення справили дуже позитивний вплив на нас і ми всі визнаємо похвальну роботу, яку він робив усі ці роки для руху Вікімедіа. --Waldir (talk) 13:36, 19 March 2016 (UTC)[reply]


Вікімедіа ZA (Південна Африка) підтримує кандидатуру Лодевейка і визнає його позитивний внесок у рух Вікімедіа за роки. На додачу до того, що він відомий як організатор конкурсу Вікі любить пам'ятки, його також знають як дуже доброго слухача, а також непохитного, але чесного лідера. Ми відчуваємо, що він стане визначним представником для Руху.--Discott (talk) 20:35, 21 March 2016 (UTC)[reply]