Стартова сторінка Wikipedia Zero

This page is a translated version of the page Wikipedia Zero Starting Page and the translation is 100% complete.

Для користувачів Zero, коли вони відвідують m.wikipedia.org, ми повинні показувати стандартну стартову сторінку, налаштовану під конкретного провайдера мобільного зв'язку. Типова стартова сторінка має стандартний банер, наприклад, «Безкоштовний доступ до Вікіпедії від [Компанія]», та список поширених мов у цій країні. Мовою цієї сторінки завжди обирається мова, що є стандартною для поточного провайдера.

Тепер ми маємо опцію, через яку можна додати якийсь додатковий текст на стартову сторінку, інакше ця сторінка виглядатиме порожньою та не дуже надихатиме. Цей текст є шматочком HTML-коду, подібного до веб-сторінки, але значно меншого, оскільки більшість пристроїв мають мініатюрні екрани. Текст різниться залежно від типової мови, встановленої провайдером, а також може відрізнятися у різних проектах — Вікіпедії та Вікіновинах. Текст зберігається на translatewiki.net, при чому його можна обійти через сторінки MediaWiki:Zero-landing-welcome проекту.

Текст може складатися з одного речення «Ласкаво просимо на сайт {{SITENAME}}», або ж може містити якусь відому цитату, новину, цитату дня, посилання на вибрану статтю чи будь-що інше, що спільнота сам вирішить опублікувати:

<blockquote>
  Real knowledge never promoted either turbulence or unbelief; but its progress
  is the forerunner of liberality and enlightened toleration.
  <div style='padding-left:4em'>— ''Henry Brougham''</div>
</blockquote>

Перегляньте приклади у формі скріншотів для Android, iPhone, iPad.

Будь ласка, пам'ятайте, що більшість користувачів, що відвідують цю сторінку, потраплять туди через рекламу вільної Вікіпедії від оператора мобільного зв'язку, тож буде багато нових користувачів.

Аби протестувати, переконайтесь, що Ви відкрили браузер у приватному режимі — Ctrl+Shift+N для Chrome, Ctrl+Shift+P для Firefox, та перейдіть за посиланням http://en.m.wikipedia.org/wiki/Special:ZeroRatedMobileAccess?X-CS=-TEST-ALL, аби побачити, що саме бачитимуть користувачі при відвідуванні стартової сторінки з мережі оператора мобільного зв'язку, якщо їхньою основною мовою є англійська. Змініть код мови в URL, аби переглянути цю сторінку іншими мовами. Просте клацання на це посилання може не спрацювати, оскільки у Вас можуть бути встановлені певні куки.