Афіліати руху Вікімедіа/Список розсилки для афіліатів

This page is a translated version of the page Wikimedia movement affiliates/Affiliates mailing list and the translation is 100% complete.
Список розсилки для афіліатів — це місце, де афіліати руху Вікімедіа можуть обговорювати питання, пов'язані з афіліатами, робити оголошення для інших афіліатів, і співпрацювати у здійсненні різної діяльності й проведенні спільних для всієї спільноти заходів.


Історія

До розробки списку розсилки для афіліатів, члени правлінь регіональних відділень Вікімедіа могли спілуватися через список розсилки Chapters-l. Зміни до моделей приєднання до руху Вікімедіа 2012 року принесли дві нові моделі приєднання на членській основі, а саме — модель тематичної організації і модель групи користувачів. Поява цих моделей також стала причиною виникнення потребу в більшій кількості платформ для підтримування діалогів між усіма афіліатами. Список розсилки для афіліатів було розроблено як одну з таких платформ для полегшення ведення такого діалогу.


Мета

Список розсилки для афіліатів був розроблений як місце, де афіліати руху Вікімедіа можуть обговорювати питання, пов'язані з афіліатами, робити оголошення для інших афіліатів, і співпрацювати у здійсненні різної діяльності й проведенні спільних для всієї спільноти заходів.

Приклади таких обговорень можуть включати — але точно не обмежуються такими типами обговорень:

 • Обговорення справ, пов'язаних з афіліатами руху Вікімедіа.
 • Надання підтримки в питаннях вирішення різних проблем чи криз, із якими стикаються афіліати.
 • Планування заходів, спільних для всієї спільноти — таких як Вікі любить пам'ятки, вибори до Фонду Вікімедіа, чи 15-річчя Вікіпедії.
 • Співпраця у проведенні різних заходів афіліатами, таких як редакторські марафони чи регіональні конференції.
 • Оголошення звітів, публікацій у блогах, чи інших повідомлень від афіліатів.
 • Розподіл Комітетом з приєднання інформації від Фонду Вікімедіа.


Членство

Список розсилки для афіліатів призначений для керівників афіліатів руху Вікімедіа. У цьому списку немає представників Фонду Вікімедіа, за винятком учасників Комітету з приєднання, які є волонтерами, що працюють з афіліатами руху.

Для кожного афіліата руху Вікімедіа виділяється три місця у списку розсилки. Афіліати можуть зв'язатися з Комітетом з приєднання, щоб подати запит на додаткові місця.

Щоб приєднатися до списку розсилки:

 1. Надішліть електронного листа до власників списку розсилки (affiliates-owner(_AT_)lists.wikimedia.org), вказавши, якого саме афіліата руху Вікімедіа Ви представляєте.
  • Якщо доцільно, будь ласка, вкажіть інформацію про те, кого саме Ви заміняєте.
 2. Після цього Ви також можете підписатися через mailman — але будь ласка, робіть це вже після того, як надішлете листа до власників списку.
  • Ви не зможете користуватися доступом до списку, доки власник списку не надасть Вам цього права.