Вибори Фонду Вікімедіа/2021/Волонтери на виборах/Повідомлення та шаблони

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Election Volunteers/Messages and Templates and the translation is 100% complete.
Волонтери на виборах 2021
Запрошення волонтерів
Головна сторінка
Запишіться тут
Список завдань
Ресурси/Посібники
Команда фасилітаторів
Цей блок: перегляд · обг. · ред.

Ось шаблони, які команда фасилітації підготувала для використання волонтерами на виборах.

Волонтери на виборах можуть писати власні повідомлення або змінювати ці. Ви знаєте свою спільноту краще, і маєте писати такі повідомлення, які підходять вашій спільноті.

Повідомлення

Шаблони

Представлення волонтера на виборах

Привіт, <вставте звертання до спільноти>. Я волонтер(ка) на виборах до Ради повірених 2021.

Хочу розповісти вам про вибори до Ради повірених 2021, які скоро відбудуться. Як волонтер(ка) на виборах, моя роль полягає в тому, щоб <назва спільноти> була повністю поінформована про вибори до Ради повірених.

Рада повірених Фонду Вікімедіа наглядає за операціями Фонду Вікімедіа. До складу Ради повірених входять повірені від спільноти і призначені повірені. Кожен повірений працює упродовж трьох років. Спільнота Вікімедіа має нагоду проголосувати за повірених від спільноти.

Тут є повний розклад подій виборів до Ради повірених.

Дописувачі Вікімедіа можуть голосувати на виборах 2021 року за кандидатів на чотири вакантні місця. Це можливість покращити репрезентованість, різноманітність та вміння Ради як команди. На цих виборах балотуються кандати від спільноти.

Якщо вам не цікаво висуватися, ви можете взяти участь у голосуванні на цих виборах. Давайте збільшимо кількість виборців, що візьмуть участь на цих виборах від нашої спільноти!

Якщо у вас є запитання, будь ласка, звертайтеся.
-<ваше ім'я>

Дописи у соцмережах

У цьому розділі є приклади повідомлень у соціальних мережах. Будь ласка, адаптуйте їх до потреб вашої спільноти.

Загальні

  • На минулих виборах з нашої спільноти проголосувало % виборців. Давайте заохотимо більше людей проголосувати на цих виборах.
  • Чи хотіли б ви провести обговорення прийдешніх виборів до Ради Фонду Вікімедіа? Дайте знати і я допоможу.

Запрошення кандидатів

  • Рада повірених прагне стати більш різноманітною. Чи ваша кандидатура могла б покращити різноманіття Ради? Подумайте над висуванням.
  • У Рада повірених уже є такі навички <вставити посилання>. Що ви можете привнести в Раду? Можливо, вам варто висунути свою кандидатуру.

Голосування

  • Чи ви знаєте, чи можете проголосувати на виборах до Ради повірених цього року? Дізнайтеся більше.