Wikimedia Vakfı seçimleri/2021/Seçim Gönüllüleri/Mesajlar ve Şablonlar

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Election Volunteers/Messages and Templates and the translation is 81% complete.
2021 Election Volunteers
Call for Volunteers
Main Page
Sign Up Here
Checklist
Resources/Guides
Facilitation Team
Bu kutu: gör · tartış · düzenle

Burada kolaylaştırma takımının Seçim Gönüllülerinin kullanması için oluşturduğu şablonlar bulunmaktadır.

Seçim Gönüllüleri kendi mesajlarını oluşturabilir ya da buradaki mesajları düzenleyebilir. Topluluklarınızı en iyi siz bilirsiniz ve topluluğunuza uygun mesajları da yazabilirsiniz.

Mesajlar

Şablonlar

Seçim Gönüllüleri Tanıtımı

Merhaba, <Viki Topluluğu Adını Giriniz>. Ben 2021 Mütevelli Heyeti seçimleri seçim gönüllüsüyüm.

2021 Mütevelli Heyeti seçimlerinin yaklaştığını ve bir seçim gönüllüsü olarak, görevimin Mütevelli Heyeti seçimleri hakkında tüm hatlarıyla haberdar olmasını sağlamak olduğunu söylemek istiyorum.

Wikimedia Vakfı Mütevelli Heyeti Wikimedia Vakfı'nın işlerini gözetliyor. Topluluk mütevellileri ve atanmış mütevelliler Mütevelli Heyetini oluşturuyor. Her mütevelli üç yıllık bir süre için görev alıyor. Wikimedia topluluğu topluluk mütevellilerini oylama hakkına sahip.

Mütevelli Heyeti seçimlerinin tam takvimine bir göz atın.

Wikimedia projelerine katkı sağlayanlar 2021 Heyeti için dört koltuğu doldurmak üzere oy kullanacak. Bu durum Heyetin temsili, çeşitliliği ve uzmanlığını bir takım olarak geliştirmek için bir fırsat. Seçimi gerçekleştirmek için topluluk adaylarına ihtiyaç duyuluyor.

Aday olmakla ilgilenmiyorsanız dahi, oy kullanarak seçimlere katılabilirsiniz. Haydi, topluluğumuzda seçimlere katılan seçmen sayısını birlikte artıralım.

Lütfen sorularınızla bize ulaşın.
-<KULLANICI ADINIZI BURAYA EKLEYİN>

Sosyal medya paylaşımları

Bu bölüm sosyal medya mesajlarından örnekler barındırmaktadır. Lütfen bunları topluluğunuzun ihtiyaçlarına göre uyarlayın.

Genel

  • Son seçimlerde topluluğumuzdan yalnızca % oranında seçmen seçimlere katıldı. Bu seçimlerde, oy kullanması için daha fazla insanı teşvik edelim.
  • Yaklaşan Wikimedia Vakfı Heyet seçimleri hakkında bir sohbet düzenlemek ister misiniz? Lütfen bana söyleyin ve yardımcı olmama izin verin!

Adaylara Çağrı

  • Mütevelli Heyeti daha çok farklılık istiyor. Heyetin farklılığını artırmaya yardım edebilir misiniz? Belki de siz aday olmalısınız.
  • Vakıf şu yeteneklere sahip <buraya bağlantı gelecek>. Heyete ne kazandırabilirsiniz? Belki de siz aday olmalısınız.

Oylama