VisualEditor/Newsletter/2018/October/uk

This page is a translated version of the page VisualEditor/Newsletter/2018/October and the translation is 97% complete.

Editing News #2—2018

Читати це іншою мовоюСписок підписки на цю багатомовну розсилку новин

 

Чи знали Ви?

Чи знали Ви, що візуальний редактор можна використовувати й на мобільних пристроях?

 

Клацніть по іконці з олівцем, щоб розпочати редагування. Ймовірно, сторінка відкриється в редакторі вікірозмітки.

На панелі інструментів Ви побачите іншу іконку з олівцем. Клацайте по тій іконці, щоб перемикатись між візуальним режимом та режимом редагування вікірозмітки.

 

Не забудьте опублікувати свої зміни, коли завершите редагування.

Ви можете почитати та допомогти з перекладом посібника користувача, який містить більше інформації про те, як користуватися візуальним редактором.

З моменту останньої розсилки новин команда з питань редагування уже завершила більшість запланованої роботи над редактором вікірозмітки 2017 та інструментом візуального перегляду різниці версій. Команда почала досліджувати потреби редакторів, які користуються мобільними пристроями. Робочу панель можна переглянути на Фабрикаторі. Їхніми поточними пріоритетами є виправлення багів та покращення процесу редагування з мобільних пристроїв.

Недавні зміни

Працюймо разом

  • Команда з питань редагування хоче покращити процес візуального редагування у мобільній версії веб-сайту. Будь ласка, перегляньте їхні ідеї та повідомте команді, що, на Вашу думку, могло б допомогти редакторам, які користуються мобільною версією сайту.
  • Нове опитування побажань спільноти розпочинається наступного тижня.
  • Якщо Ви читаєте це не своєю улюбленою мовою, будь ласка, допоможіть нам з перекладами! Підпишіться на список розсилки для перекладачів, або зв'яжіться з нами напряму. Ми повідомимо Вам, коли наступний випуск буде готовий для перекладу. Thank you!

—Whatamidoing (WMF) (talk)