Template:Mass message userpage/uk

This page is a translated version of the page Template:Mass message userpage and the translation is 43% complete.
Outdated translations are marked like this.

Цей обліковий запис керується розширенням MediaWiki під назвою MassMessage і доставляє повідомлення до користувачів, які на них підписались. Будь-який користувач з правом 'massmessage' може надсилати такі повідомлення через сторінку Special:MassMessage у локальній вікі. Повідомлення також можуть надсилатися з Мета-вікі у будь-яку іншу вікі.

It is also used by the TranslationNotifications extension to deliver talk page messages based on the translators' notification preferences.

Щоб переглянути попередні масові розсилки повідомлень, будь ласка, загляньте у журнал масових розсилок. Журнал на Меті включає глобальні розсилки повідомлень, тоді як локальний журнал кожної вікі показує розсилки повідомлень локально у цій вікі.

Щоб швидко побачити, хто надіслав певне повідомлення, є також прихований коментар, доданий у вихідний вікітекст, що вказує на відправника, з якої вікі було відправлено повідомлення і який список розсилки було використано. Якщо Ви не бажаєте отримувати ніяких повідомлень, додайте свою сторінку обговорення у цю категорію.

Although this user has bot rights, it only marks its edits with the bot flag when leaving messages on user talk pages.

Див. також