Template:Mass message userpage/tr

This page is a translated version of the page Template:Mass message userpage and the translation is 100% complete.

Bu hesap MediaWiki'nin MassMessage uzantısı tarafından sağlanır ve kullanıcılara istedikleri gibi mesaj gönderir. 'Massmessage' hakkına sahip herhangi bir kullanıcı bu mesajları yerel bir vikide Special:MassMessage aracılığıyla toplu olarak gönderebilir. Ayrıca mesajlar, Meta-Wiki'den herhangi bir vikiye de gönderilebilir.

Ayrıca TranslationNotifications extension tarafından çevirmenlerin bildirim tercihleri temelinde tartışma sayfası mesajları iletmek için kullanılır.

Eski toplu mesaj gönderimlerini görebilmek için toplu mesaj günlüklerini gözden geçirin. Meta kaydı küresel mesajları ve her vikinin yerel kayıt ilgili yerel vikiye iletilen mesajları da içerir.

Belli bir mesajın kim tarafından gönderildiğini hızlıca görmek için, mesajı kimin gönderdiği, hangi wikiden mesajın geldiği ve hangi giri listesinin kullanıldığını gösteren ekli metinde kaynak wikimetninin olduğu gizli bir yorum da vardır. Eğer mesaj almak istemiyorsanız, kullanıcı konuşma sayfanızı Category:Opted-out of message delivery'a ekleyin.

Bu kullanıcının bot hakları olmasına rağmen, kullanıcı konuşma sayfalarında mesaj bırakırken değişikliklerini yalnızca bot değişikliği olarak işaretler.

Ayrıca bakınız