Fundraising 2011/Thank You Mail/uk

Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

[first name],

Ви надзвичайна людина, дякуємо за благодійний внесок до Фонду Вікімедіа!

Саме так ми сплачуємо наші рахунки — завдяки таким людям, як Ви, які перераховують нам п'ять, двадцять або сто доларів. Минулого року мене найбільше вразили п'ять фунтів від маленької дівчинки з Англії, яка переконала своїх батьків дозволити їй зробити пожертву. Саме такі люди, як Ви, разом із цією дівчиною, дозволяють Вікіпедії продовжувати надавати вільний і легкий доступ до об'єктивної інформації для кожного в усьому світі. Для всіх, хто допомагає пожертвами, та для тих, хто не в змозі допомогти нам. Велике Вам спасибі.

Я знаю, як легко проігнорувати наші звернення, і я рада, що Ви цього не зробили. Від мене і від десятків тисяч добровольців, які пишуть Вікіпедію: дякую за допомогу зробити світ кращим. Ми будемо використовувати Ваші гроші з великою обачністю, і я дякую Вам за довіру до нас.

Дякую,
Сью Гарднер,
виконавчий директор Фонду Вікімедіа


Відписатися:
Ми хотіли б інформувати Вас, як нашого донора, про наші громадські заходи та благодійні акції. Однак, якщо Ви не бажаєте отримувати такі повідомлення, будь ласка, натисніть нижче, і ми виключимо Вас зі списку розсилки:

[unsub link]

Про всяк випадок: [date] Ви зробили пожертву у розмірі [amount].

Цей лист може слугувати підтвердженням Вашої пожертви. Ніякі товари чи послуги за цю пожертву не було надано — ні повністю, ні частково. Фонд Вікімедіа (Wikimedia Foundation, Inc.) є некомерційною благодійною організацією, звільненою від податків у США. Наша адреса: 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. Номер звільнення від податків у США: 20-0049703