Fundraising 2011/Jimmy Letter 001/uk

Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Я — доброволець.

Я не отримую жодної копійки за роботу у Вікіпедії, як і тисячі інших добровільних авторів і редакторів. Коли я заснував Вікіпедію, я міг зробити з неї прибуткову організацію з рекламними оголошеннями — але я вирішив піти іншим шляхом.

Комерція — це добре. Реклама — не зло. Але не тут. Не у Вікіпедії.

Вікіпедія — це щось особливе. Це як бібліотека чи громадський парк. Це мовби храм для розуму. Це місце, куди ми можемо піти подумати, щось дізнатися чи поділитися знаннями з іншими. Це унікальний проект людства, перший з-між свого роду. Це добродійний проект створення енциклопедії вільної для використання кожною людиною на планеті.

Кожною без винятку.

Якби кожен, хто це читає, пожертвував 5 доларів — ми могли б завершити збір пожертв сьогодні. Але не кожен це зробить чи може зробити. Щороку жертвують саме стільки людей, скільки потрібно. Коли ми отримуємо цільову суму, то припиняємо кампанію. Ми невелика організація, і я тяжко працював протягом років аби тримати наш пасок вузько затягненим. Ми виконуємо наше завдання, залишаючи марнотратство іншим.

Аби робити це, не вдаючись до реклами, нам потрібні ви. Саме ви втілюєте цю мрію. Саме ви створили Вікіпедію. Саме ви вірите, що місце для спокійних роздумів і пізнання потрібне.

Цього року зважте, будь ласка, на можливість пожертвувати 5, 20, 50 доларів, або стільки, скільки можете, для захисту та підтримки Вікіпедії.

Дякую,

Джиммі Вейлз,
засновник Вікіпедії