Fundraising 2011/GW Letter/uk

Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Я вчуся в університеті. Підручники на один семестр обходяться мені у 500 доларів. У Вікіпедії я безкоштовно знаходжу стільки ж інформації, скільки є у тисячах книг.

Ось чому я не просто читаю статті, а допомагаю їх створювати. Для мене дійсно важливо, щоб цей ресурс був доступний кожному, безкоштовно. Вікіпедія важлива для людей з усього світу.

Вікіпедія давно повинна була розвалитися на частини. На відміну від інших спільнот, Вікіпедія будується на взаєморозумінні. Тут немає всеосяжного адміністрування, немає ради керівників, яка визначає кожне редагування та кожне правило. Замість цього величезна спільнота добровольців спільно працює над створенням безкоштовного джерела знань без реклами.

Працюючи у такий спосіб, наша багатомільйонна спільнота редакторів співпрацює для створення енциклопедій на 283 мовах з загальною кількістю статей більше 20 мільйонів.

Ми робимо це з маленьким бюджетом, який у багато разів поступається іншим топ-сайтам. Для того, щоб ми продовжували свою роботу, необхідна стабільна інфраструктура: сервери, пропускна здатність, програмісти і навіть юристи для захисту нашої незалежності. Все це фінансується пожертвами читачів Вікіпедії. Ви можете подумати, що кілька доларів — це лише крапля в морі, але, насправді, саме це робить весь процес можливим.

Велике спасибі.