Fundraising 2011/Problems donating/uk

Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Якщо у вас виникли проблеми з вашою пожертвою або ви хочете задати питання, ознайомтесь з поширеними питаннями нижче. Якщо у вас залишилися сумніви чи вам потрібна допомога у відстеженні вашої транзакції, будь ласка, напишіть на donate@wikimedia.org або зателефонуйте за номером +1-877-600-9454.

Порожня сторінка після пожертви та немає листа з підтвердженням
Це відома проблема, яку вже вирішує наша технічна команда. Ваша пожертва, швидше за все, оброблена, тому, будь ласка, не намагайтеся пожертвувати ще раз. Ви маєте отримати листа з підтвердженням протягом 3 робочих днів після того, як ви пожертвували. Якщо підтвердження вам потрібно терміново або ви не отримали його протягом 3 робочих днів, будь ласка, напишіть нам на [1].
Чи безпечний цей сайт?
Сайт для пожертв Фонду Вікімедіа є надзвичайно безпечним і захищений Verisign Trusted. Після натискання на банер або посилання, ви потрапляєте на сторінку захищеного сайту (HTTPS); вся інформація шифрується і обробляється за найвищими стандартами захисту даних.
Фонд Вікімедіа не пропонує мені найзручніший для мене метод оплати
Ми шкодуємо, що ми зараз не в змозі запропонувати вам найзручніший для вас метод оплати; в майбутніх кампаніях зі збору коштів ми сподіваємося розширити варіанти для пожертвувань та доступні валюти. Однак нам хотілося б знати, які методи найбільш часто використовуються вами і у вашій країні — будь ласка, відправте нам листа із відгуком, відзначивши свою країну та назву способу оплати: [2]. Ми постараємося додати ці варіанти у найближчому майбутньому. У той же час, будь ласка, прочитайте Способи пожертвувати щодо інших варіантів, які можуть бути доступними для вас зараз.