Līdzekļu piesaiste/Tulkojums/pateicos Jums e-pasts 2018-10-01

This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Thank you email 2018-10-01 and the translation is 100% complete.

[ifFirstnameAndLastname] Sveicināti, [given name]! [elseifFirstnameAndLastname] Cienījamais ziedotāj! [endifFirstnameAndLastname]

Man ir patiess prieks pateikties Jums par [amount] [ifRecurring]ikmēneša[endifRecurring] ieguldījumu Vikipēdijā un Wikimedia Foundation.

Vikipēdijas būtiskais stāsts ir stāsts par indivīdiem, tādiem kā Jūs, kuri, ieguldot nedaudz no sevis, atver durvis uz atklājumiem. Jūsu [ifRecurring]ikmēneša atkārtotais[endifRecurring] ieguldījums parāda, ka mūsu vīzijas gars ir dzīvs un krietns.

{% if "RecurringRestarted" in contribution_tags %} Nesen mēs atrisinājām nelielu tehnisku problēmu, kas apturēja dažus ikmēneša periodiskos ziedojumus. Esam atjaunojuši Jūsu atkārtoto ziedojumu, un turpmāk tas darbosies kā parasti. Mēs neiekasēsim no Jums līdzekļus par izlaistajiem mēnešiem. Paldies par pacietību un atbalstu, un, ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet uz e-pastu donate@wikimedia.org. {% endif %}

{% if "UnrecordedCharge" in contribution_tags %} Nesen mēs atrisinājām tehnisku problēmu, kuras dēļ daži ziedotāji nesaņēma apstiprinājumu par ziedojumu. Lūdzu, pieņemiet šo e-pasta ziņojumu kā pateicību par ziedojumu šajā datumā: [date]. Mēs patiesi novērtējam Jūsu pacietību un atbalstu, un, ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet uz e-pastu donate@wikimedia.org. {% endif %}

[ifRecurring] Jūsu ziedojums padara Vikipēdiju neatkarīgu, un Jūsu ikmēneša atbalsts ir būtisks ilgtermiņa plānošanai, palīdzot mums redzēt, ko Vikipēdija varētu sasniegt turpmākajos gados. Reizi mēnesī Wikimedia Foundation iekasēs ziedojumu [amount] apmērā, līdz Jūs lūgsiet mums to apturēt. Katra gada janvārī mēs nosūtīsim kopsavilkumu par iepriekšējo gadu. Ja kāda iemesla dēļ vēlaties atcelt ziedojumu, skatiet šīs [#recurringCancel vienkāršās atcelšanas instrukcijas]. [endifRecurring]

Visticamāk, Jūs ziedojāt, jo Vikipēdija Jums ir noderīga. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, ko cilvēki min, kad es viņiem jautāju, kāpēc viņi atbalsta Vikipēdiju. Taču, kas varbūt Jūs pārsteigs, — viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki neziedo, ir tas, ka viņi to nevar atļauties.

Organizācijā Wikimedia Foundation mēs uzskatām, ka nevienam nebūtu jāmaksā, lai mācītos. Mēs uzskatām, ka zināšanām vienmēr jābūt ir bezmaksas. Mēs nekad nevienam neprasām samaksu par Vikipēdijas izmantošanu. Tad kā mēs varam atļauties infrastruktūru vienai no pasaules populārākajām tīmekļa vietnēm?

Pateicoties tādiem lieliskiem cilvēkiem kā Jūs!

Vikipēdija ir Jūsu: lai lasītu, lai labotu un lai tajā iegrimtu. Mēs neesam mērķis, mēs esam sākums.

[ifFirstnameAndLastname] [given name], paldies, ka palīdzat zelt bezmaksas zināšanām! [elseifFirstnameAndLastname] Paldies, ka palīdzat zelt bezmaksas zināšanām! [endifFirstnameAndLastname]

Katherine

Katherine Maher,
Wikimedia Foundation izpilddirektore

Daudzi darba devēja dāsni atbalsta darba ņēmēju ziedojumus: lūdzu, precizējiet pie sava darba devēja, vai uzņēmumā ir korporatīvā atbilstīgu dāvinājumu programma.

Jūsu uzskaitei: Jūsu ziedojums, numurs [contributionId], [date] bija [amount].

Šo vēstuli varat izmantot kā oficiālu ziedojumu apliecinošu dokumentu. Par šo ieguldījumu ne pilnībā, ne daļēji netika piešķirtas preces vai pakalpojumi. Lūdzu, rakstiet: Wikimedia Foundation, Inc., P.O. Box 98204, Washington, DC 20090-8204, ASV. ASV nodokļu atvieglojuma numurs: 20-0049703.

Ja vairs nevēlaties saņemt Wikimedia Foundation e-pasta ziņojumus saistībā ar līdzekļu vākšanu, [#unsubscribe jūs varat anulēt abonementu]. Lūdzu, ņemiet vērā, ka saistībā ar turpmākiem ziedojumiem, mēs nosūtīsim tādu pašu apstiprinājuma paziņojumu, kā šis.