Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Interface translation/diff/pl


Note: Not as usual, you have not to move this page into your language. The names of system files are equal on all language wikis.

TitleEdit

Text to be translated This year, four MediaWiki files are added and other two existing ones need to be updated (see below). You are highly recommended to put those messages into your language. Both of those messages are needed sysop hands to be updated on local wikis.

The past year settings are found at Election UI text 2005 and Election UI text 2006.

Thank you for your works in advance!

Messages need to be updated/translatedEdit

What's that?Edit

boardvote_nosession
displayed for users who hit the vote page without going via Wikimedia.
boardvote_welcome
displayed at the top of the page for users with a valid source wiki session.

Translate the text below

MediaWiki:boardvote_introEdit

Witajcie w czwartych wyborach do Rady Powierniczej, głównego ciała Fundacji Wikimedia. Głosujemy na trzy osoby, które będą reprezentować społeczność użytkowników wszystkich projektów Wikimedia. Wybrana trójka zasiadać będzie w Radzie Powierniczej przez dwa lata. To oni pomogą określić kierunek, w którym podążą projekty Wikimedia – wszystkie razem i każdy z osobna – i to oni będą reprezentować wasze sprawy i interesy. Będą też m.in. decydować o sposobach, w jakie zbierać będziemy pieniądze i na co będziemy je przeznaczać.

Przed głosowaniem prosimy o uważne przeczytanie prezentacji kandydatów oraz ich odpowiedzi na pytania społeczności. Każdy z kandydatów jest poważanym użytkownikiem, który poświęcił odpowiednią ilość czasu i chęci w tworzeniu projektów, przy których uczestniczył: aby były jeszcze przyjaźniejsze dla innych oraz by dążyły do bycia głównym wolnym źródłem ludzkiej wiedzy.

Możesz głosować na dowolną ilość kandydatów. Trzy osoby z największą ilością głosów zostaną ogłoszone zwycięzcami. W przypadku remisu odbędą się dodatkowe wybory.

Prosimy pamiętać, że możesz głosować tylko z jednego projektu. Nawet jeśli wykonałeś powyżej 400 edycji na różnych projektach, nie oznacza to, że masz prawo głosować więcej niż raz. Jeśli później będziesz chciał/a zmienić swój głos, prosimy o dokonanie tego na projekcie, na którym oryginalnie oddałeś/aś głos.

Więcej informacji:

MediaWiki:boardvote_notqualifiedEdit

Nie możesz głosować w tych wyborach. Musisz wykonać co najmniej $3 edycji przed $2, a Twoja pierwsza edycja musi być wykonana przed $5.

MediaWiki:boardvote_nosession NewEdit

Nie potrafimy odnaleźć Twojego numeru użytkownika projektu Wikimedia. Prosimy o zalogowanie się na wiki, na której chcesz oddać głos, następnie przejść na [[Special:Boardvote]]. Twoje konto musi mieć co najmniej $2 edycji wykonanych przed $3.

Abyś mógł zagłosować, Twoja przeglądarka musi akceptować ciasteczka (cookies) z naszego zewnętrznego serwera: wikimedia.spi-inc.org.

MediaWiki:boardvote_welcome NewEdit

Witaj $1!

MediaWiki:boardvote_blocked NewEdit

Niestety zostałeś zablokowany na tej wiki. Zablokowani użytkownicy nie mają prawa głosować.