Wikimedia Foundation elections/Board elections/2007/Interface translation/diff/cs


Note: Not as usual, you have not to move this page into your language. The names of system files are equal on all language wikis.

Title edit

Text to be translated This year, four MediaWiki files are added and other two existing ones need to be updated (see below). You are highly recommended to put those messages into your language. Both of those messages are needed sysop hands to be updated on local wikis.

The past year settings are found at Election UI text 2005 and Election UI text 2006.

Thank you for your works in advance!

Messages need to be updated/translated edit

What's that? edit

boardvote_nosession
displayed for users who hit the vote page without going via Wikimedia.
boardvote_welcome
displayed at the top of the page for users with a valid source wiki session.

Translate the text below

MediaWiki:boardvote_intro edit

Vítejte u čtvrtých voleb do Správní rady nadace Wikimedia. Hlasováním bude zvoleni tři zástupci komunity uživatelů všech projektů nadace na dvouleté období do Správní rady. Tito zástupci budou pomáhat v rozhodování o budoucím směru rozvoje projektů, jednotlivě i jako skupina, a budou reprezentovat vaše zájmy a ohledy ve Správní radě. Budou také rozhodovat o způsobech získávání finančních prostředků a využívání získaných peněz.

Před hlasováním si laskavě důkladně přečtěte vyjádření kandidátů a jejich odpovědi na dotazy. Všichni kandidáti jsou respektovanými uživateli, kteří přispěli velkým množstvím času a úsilí při snaze učinit z projektů přátelské prostředí cílené na shromažďování a volné šíření znalostí lidstva.

Můžete hlasovat pro libovolně mnoho kandidátů. Tři kandidáti, kteří bude mít nejvíce hlasů, bude do této pozice zvoleni. V případě shody bude pořádáno druhé kolo hlasování.

Pamatujte, že můžete hlasovat jen jednou. I pokud máte více než 400 editací na více projektech, tak to neznamená, že máte právo volit dvakrát. Pokud se později rozhodnete změnit své hlasy, učiňte tak na projektu, kde jste hlasování provedl(a) předtím.

Další informace (anglicky a v dalších jazycích) najdete na následujících stránkách:


MediaWiki:boardvote_notqualified edit

Litujeme, nejste oprávněn(a) hlasovat v těchto volbách. Musíte mít $3 editací před datem $2 a vaše první editace musí být provedena před $5.

MediaWiki:boardvote_nosession New edit

Nemohu určit vaše ID uživatele Wikimedie. Přihlaste se na wiki, kde splňujete podmínky a a přejděte na stránku [[Special:Boardvote]]. Musíte mít učet s alespoň $1 editacemi před $2 a první editací před $3.

Váš prohlížeč by měl být nastaven tak, aby přijímal cookies z našeho externího volebního serveru: wikimedia.spi-inc.org.


MediaWiki:boardvote_welcome New edit

Vítáme uživatele $1!

MediaWiki:boardvote_blocked New edit

Je nám líto, ale na své wiki jste zablokován. Zablokovaní uživatelé nemohou hlasovat.