Вибори до Фонду Вікімедіа/2022/Події

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Events and the translation is 75% complete.

Заплановані події

Можливі події (непідтверджені)

Історія передвиборчих подій

У відгуках про вибори до Ради повірених кілька членів спільноти зазначили, що хотіли б, щоб проводилися розмови, де кандидати відповідають на запитання від спільноти.

У 2021 році команда Стратегії вікіруху та урядування, яка допомагає проведенню виборів до Ради, спробували організувати подібні події. Раніше такі заходи не були характерними для цих виборів. Започаткувати їх спонукала ідея про те, щоб надати членам вікіспільноти більше можливостей для взаємодії з кандидатами. Однак кількість кандидатів, обмежений час для планування, а також намагання охопити велику кількість часових поясів спричинили хаос. Дякуємо кожному і кожній, хто залишили відгуки про те, як покращити процес у 2022 році.

Revision for the 2022 Board of Trustees Election

Community members can learn more about candidates during the 2022 Board of Trustees election. Candidates will record videos answering 6 community-selected questions. Community members are encouraged to propose questions by 25 July 2022 and endorse the questions they would like to see included in the videos by 26 July 2022.