Вибори Фонду Вікімедіа/2021/Волонтери на виборах/Аутріч

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Election Volunteers/Outreach and the translation is 100% complete.
Волонтери на виборах 2021
Запрошення волонтерів
Головна сторінка
Запишіться тут
Список завдань
Ресурси/Посібники
Команда фасилітаторів
Цей блок: перегляд · обг. · ред.

Дякуємо волонтерам на виборах за поширення інформації про вибори до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Команда фасилітації створила деякі ресурси для підтримки волонтерів на виборах у їхній просвітницькій роботі. Серед цих ресурсів є шаблони повідомлень, інформація про інструменти комунікації та щотижневий чекліст, що має спрямувати роботу волонтера на виборах.

Зв'яжіться з будь-яким фасилітатором, якщо вам потрібна додаткова інформація чи підтримка.

Чекліст

Кожного тижня команда фасилітації публікуватиме чекліст дій для вас разом з набором шаблонів повідомлень, які можна використати.

Інструменти комунікації

Незалежно від того, чи є ви волонтером на виборах чи ні, існує багато способів підтримувати поінформованість вашої спільноти про вибори. Ціль — тримати зв'язок зі спільнотами, де відбуваються обговорення.

Є багато способів зв'язатися зі спільнотами. Команда фасилітації склала список комунікаційних інструментів, їхніх переваг і деяких порад з їх використання. Якщо ви вважаєте, що чогось бракує, будь ласка, додавайте!

Ви самостійно вирішуєте, яка комбінація інструментів комунікації є найкращою для вашої спільноти. Цей список має вас надихнути. Ви є місцевими експертами і краще знаєте, які інструменти популярні у ваших спільнотах, а які ні.

Більшість з цих інструментів може легко використовувати будь-який волонтер, а деякі потребують додаткових знань. Фасилітатори виборів будуть раді вам допомогти!

Повідомлення і шаблони

Команда фасилітації створить деякі шаблони повідомлень, які спільноти можуть адаптувати і використовувати. Від простого тексту до відео — буде з чого вибирати. Не вагайтеся змінювати їх або створювати нове. Діліться результатами своєї роботи з нами — це ж вікі! ;)