Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Gerard Meijssen/uk

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Gerard Meijssen and the translation is 100% complete.

Герард Мейссен (GerardM)

GerardM (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
 
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Герард Мейссен
  • Місце проживання:
  • Знання мов: англійська, нідерландська
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: березня 2008
  • Активно бере участь у проєктах: Вікідані, Вікіпедія, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Те, що ми робимо, має сенс: «доступ до усіх знань людства». У своєму врядуванні ми орієнтуємося на спільноту. Ми припускаємо, що наша мета є результатом зусиль нашої спільноти. Ми не максимізували своїх результатів для своєї громадськості. Не так просто знайти зображення у Вікісховищі, не так просто знайти книжки та інше у Вікіджерелах, особливо, якщо користуватися не англійською мовою. Звертаючи більше уваги на нашу громадськість ми можемо зробити свої зусилля більш релевантними.
Три пріоритети в Раді
Три пріоритети Стратегії Руху
перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям:   перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:14, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація:   перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 21:45, 29 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

Вікісловник, Вікідані, Вікіпедія, Вікісховище

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

Член-засновник Мовного комітету ФВМ

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

Засновник Omegawiki

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

Запустив перший GLAM-проєкт з Tropenmuseum («Музей тропіків» в Амстердамі)

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Про мої 15 років досвід зростаючого залучення ви можете дізнатися з мого блогу.

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Нідерланди

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

нідерландська, англійська, трохи німецької

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.