Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-20/Board voter e-mail/text/pl

This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-20/Board voter e-mail/text and the translation is 100% complete.
Drogi $USERNAME,

Kontaktujemy się z Tobą, ponieważ jesteś jednym z uprawnionych do głosu wyborców w wyborach do Rady Powierniczej Wikimedia Foundation, które właśnie się rozpoczęły.

Wikimedia Foundation prowadzi projekty takie jak $ACTIVEPROJECT i jest kierowana poprzez Radę Powierniczą, będącą organem decyzyjnym Wikimedia Foundation. Dowiedz się więcej o Radzie Powierniczej.

<https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_Board_of_Trustees/Overview>

W tym roku w głosowaniu społeczności mają zostać wyłonione cztery mandaty. O te miejsca ubiega się dwudziestu kandydatów z całego świata. Dowiedz się więcej o kandydatach do Rady Powierniczej.

<https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections/2021/Candidates>

Dlatego Ty i ponad 70 000 innych członków społeczności na całym świecie jesteście proszeni o głosowanie. Głosowanie rozpoczęło się o 00:00 UTC 18go sierpnia i trwa do 23:59 UTC 31go sierpnia. Aby zagłosować, odwiedź stronę SecurePoll na $ACTIVEPROJECT.

<$SERVER/wiki/Special:SecurePoll/vote/Wikimedia_Foundation_Board_Elections_2021>

Dowiedz się więcej o tych wyborach:

<https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections/2021>

Podpisano,

Komisja Wyborcza

---

Ta wiadomość została wysłana do Ciebie, ponieważ zarejestrowałeś swój adres e-mail w projekcie Wikimedia Foundation. Aby usunąć siebie z przyszłych powiadomień o wyborach, dodaj swoją nazwę użytkownika na liście "Wikimedia No Mail List".

https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list