Translation requests/WMF/Fundraising pages/Dary pieniężne

(ang) (ar) (ast) (bg) (br) (ca) (cs) (de) (en) (el) (eo) (es) (et) (eu) (fr) (gl) (hu) (ia) (id) (it) (ja) (ko) (nl) (nn) (pl) (pt) (ro) (ru) (sl) (sr) (su) (sv) (th) (tr) (ur) (vi) (wa) (zh) edit


Wyobraź sobie świat, w którym każda osoba na planecie
ma dostęp do sumy ludzkiej wiedzy. Do tego właśnie dążymy.

I potrzebujemy Twojej pomocy.


  $00,000.00

Ostatnia aktualizacja 19:00 UTC 2005-08-22


Wikimedia Foundation Inc. to organizacja działająca na zasadzie non-profit, której celem jest utrzymanie i rozwijanie wolnych (dostępnych bez ograniczeń dla każdego internauty, zarówno do przeglądania, jak i do modyfikacji) projektów opartych na idei wiki. Są one darmowe i publicznie dostępne. Wikimedia dostarcza zasobów komputerowych sieciowych potrzebnych do tworzenia i dystrybucji projektów takich jak Wikipedia, Wikisłownik, Wikiquote, Wikibooks, Wikisource i Wikimedia Commons.

Darowizna online - Darowizna pocztowa

W czym mogą pomóc Twoje pieniądze

Wszystkie nasze strony są wolne od reklam. Edycja, czytanie i użytkowanie naszych artykułów jest darmowe. Nasze projekty polegają całkowicie na darach pieniężnych. Jako, że mamy coraz więcej zarówno treści, jak i odwiedzin, nasze serwery wymagają ciągłego ulepszania, aby zapobiec problemom z dostępem do stron bez poświęcania ich funkcjonalności. Inne wydatki to koszta łącza, wynajmu miejsca na serwery, utrzymania domen, zleceń na rozwój oprogramowania i, od czasu do czasu, koszta podróży.

Wikimedia Foundation potrzebuje również pieniędzy na dalszą pionierską działalność na polu wspólnego tworzenia zasobów wiedzy. Każdy dar pieniężny jest ważny. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące darowizn lub Wikimedia Foundation, skontaktuj się z nami.

Wesprzyj nas

W części krajów darowizny dla Wikimedia Foundation mogą być odpisywane od podatków. Niestety, nie jest to możliwe w Polsce.

Darowizna online

Darowizna pocztowa

Wspomóż nas online dzięki usłudze MoneyBookers lub PayPal przy użyciu poniższych formularzy. Nasza nazwa konta to donation@wikipedia.org. PayPal pozwala na jednorazowe, comiesięczne i coroczne darowizny. Uwaga: usługa PayPal nie jest dostępna w Polsce.

<html> <a href="http://www.moneybookers.com/app/?rid=312838/" target="_blank"><img style="border-width: 1px; border-color: #8B8583;" src="http://www.moneybookers.com/images/banners/88_en_intl.gif" width="88" height="31" border="0" alt="MoneyBookers" /></a>

</html>
W większości przypadków prowizje MoneyBookers są mniejsze niż prowizje PayPal.

Template:DonateUSD

Wyślij dolary amerykańskie

Jednorazowo - Comiesięcznie - Corocznie

Template:DonateCADDonate Canadian Dollars
Jednorazowo - Comiesięcznie - Corocznie
Template:DonateGBPWyślij funty brytyjskie
Jednorazowo - Comiesięcznie - Corocznie
Template:DonateEURWyślij euro
Jednorazowo - Comiesięcznie - Corocznie
Template:DonateJPYWyślij jeny japońskie
Jednorazowo - Comiesięcznie - Corocznie

Możesz też wysłać pieniądze zwykłą pocztą do głównej siedziby Fundacji na poniższy adres:

Wikimedia Foundation Inc.
204 37th Ave N, #330
St. Petersburg, FL 33704

Jeśli wysyłasz pieniądze spoza Stanów Zjednoczonych, zrób to najlepiej w formie międzynarodowego przekazu pieniężnego lub czeku, który można zrealizować w amerykańskim banku, aby uniknąć dodatkowych opłat. Zrealizowanie zagranicznego czeku lub innego rodzaju przekazu z banku spoza USA może wymagać dodatkowych opłat do $50. Dzięki międzynarodowym przekazom pocztowym, które można zrealizować w Stanach Zjednoczonych, dostępnym na pocztach w wielu krajach, możesz być pewien, że wszystkie wysłane przez ciebie pieniądze pójdą do Wikimedia Foundation. Prosimy o nie przysyłanie pocztą pieniędzy w kopertach.

Uwaga: Ani ta strona, ani żaden odnośnik do niej z innych stron Wikimedia Foundation nie jest zobowiązaniem do datków pieniężnych. Nasza licencja gwarantuje wolny dostęp do zawartości naszych stron bez względu na to, czy stać cię na wsparcie nas finansowo, czy nie.