Translation requests/WMF/Fundraising pages/Annetused

(ang) (ar) (ast) (bg) (br) (ca) (cs) (de) (en) (el) (eo) (es) (et) (eu) (fr) (gl) (hu) (ia) (id) (it) (ja) (ko) (nl) (nn) (pl) (pt) (ro) (ru) (sl) (sr) (su) (sv) (th) (tr) (ur) (vi) (wa) (zh) edit


Kujuta ette maailma, kus igal inimesel on vaba ligipääs
tervele inimteadmiste kogumile. Just seda me teemegi.

Ja me vajame Sinu abi.

 

Wikimedia Sihtasutus (Wikimedia Foundation Inc.) on mittetulundusorganisatsioon, mille eesmärgiks on pakkuda vabu teadmisi kõikidele maailma inimestele. Et vaba sisu hooldades, arendades ja levitades selle eesmärgini jõuda, toetub Wikimedia oma vikipõhiste projektide käigushoidmiseks annetustele.

Wikimedia pakub arvutus- ja võrguresursse paljude allikmaterjalide loomiseks ja levitamiseks. Need on Vikipeedia, Vikisõnaraamat, Wikiquote, Vikiraamatukogu, Wikinews, Wikisource ja Wikimedia Commons. Nende projektide sisu on avalikkusele saadaval ilma tasuta.

Kuidas Sinu annetus aitab

Ühelgi meie veebilehel ei ole reklaami. Külastajatelt ei küsita sisu redigeerimise, lugemise ja kasutamise eest raha. Me rahastame oma projekte ainult annetustest. Meie külastuste ja sisu suur kasv nõuab pidevat riistvara uuendamist, et hoida ära katkestusi, ohverdamata funktsionaalsust. Väljaminekud lähevad muuhulgas internetiühendusele, serveriruumi üürile, Wikimedia domeeninimedele, tarkvaraarendusprojektidele ja mõnikord reisikuludeks.

Leheküljel Budget/2005 (inglise keeles) on näha meie praegune eelarve, mis näitab ka, kuhu raha läheb, ja riistvaratellimused, mis me oleme teinud pärast eelmist rahakogumiskampaaniat.

Wikimedia Sihtasutus vajab toetust ka selleks, et säilitada juhtivat rolli "kollaboratiivse" ehk koostöö abil loodava sisu uurimisel ja arendamisel. Lisaks otsime võimalusi toetada Wikimedia sisu levitamist kohtadesse, kus puudub ligipääs Internetile. Iga annetus võib midagi muuta. Kui Sul on annetuste tegemise või Wikimedia Foundation kohta mõni küsimus, palun võta meiega ühendust.

Annetamise viisid

Wikimedia Foundationil on 501(c)(3) Ameerika Ühendriikides maksuvaba staatus ("tax exempt").
Annetused muudest riikidest võivad samuti olla maksuvabad.

Võrgus/krediitkaardiga

Anneta Internetis PayPal või MoneyBookers abil, kasutades allpool olevaid lihtsaid blankette. Nendes süsteemides on meie konto nimi donation@wikipedia.org. PayPal võimaldab ühekordset, igakuist või iga-aastast maksevõimalust (siin saad vajadusel selle katkestada).

<html> <img src="http://wikimediafoundation.org/upload/7/78/Credit_cards.png" alt="Visa, MasterCard, Discover, American Express, eCheck" /> </html>

Selle teenusega ühekordse annetuse tegemiseks ei pea Sul olema PayPali kontot.

Anneta USA dollareid:
Ühekordne - Igakuine - Iga-aastane

Anneta naelsterlingeid:
Ühekordne - Igakuine - Iga-aastane

Anneta Kanada dollareid:
Ühekordne - Igakuine - Iga-aastane
Anneta Austraalia dollareid:
Ühekordne - Igakuine - Iga-aastane

Anneta Jaapani jeene:
Ühekordne - Igakuine - Iga-aastane

<html>

<a href="http://www.moneybookers.com/app/?rid=312838/" target="_blank"><img style="border-width: 1px; border-color: #8B8583;" src="http://www.moneybookers.com/images/banners/88_en_intl.gif" width="88" height="31" border="0" alt="MoneyBookers" /></a>

</html>

2005. aasta märtsi seisuga võtab MoneyBookers vastu 27 valuutat: euro, Suurbritannia naelsterling, Bulgaaria lev, USA dollar, Austraalia dollar, Kanada dollar, Tšehhi kroon, Taani kroon, Eesti kroon, Hongkongi dollar, Ungari forint, Iisraeli seekel, Jaapani jeen, Läti latt, Malaisa ringgit, Uus Taiwani dollar, Uus-Meremaa dollar, Norra kroon, Poola zlott, Singapuri dollar, Slovakkia kroon, Sloveenia tolar, Lõuna-Aafrika rand, Lõuna-Korea von, Rootsi kroon, Šveitsi frank ja Tai baht. Enamasti on MoneyBookersi hinnad madalamad kui PayPalil.

Posti teel

Annetusi võid saata ka "et:tiguposti" abil Wikimedia kirjakasti järgmisel aadressil:

Wikimedia Foundation Inc.
200 2nd Ave. South #358
St. Petersburg, FL 33701-4313

Kui saadad annetust väljaspool Ameerika Ühendriike, siis väljamaksmistasu vältimiseks palume kasutada tšekki, mis on väljamakstav Ameerika Ühendriikide pangas , . Välismaise tšeki saatmine võib maksta kuni 50 dollarit. Palun ära saada postiga paberraha.

Ülekanne

Wikimedia Foundationil on Belgias Dexia pangakonto, kuhu võib teha ülekandeid.

Konto omanik: Wikimedia Foundation
Panga detailid: Dexia bank - Pachecolaan 44 - 1000 Bruxelles - Belgium
IBAN: BE43 0689 9999 9501
BIC (swift code): GKCCBEBB

Osta suveniire

Wikipedia suveniirid Cafe Press-is: 20% iga ostetud asja hinnast läheb Wikimedia Sihtasutusele.

Eelmised kampaaniad

Eelmine rahakogumiskampaania on kokku võetud siin: