Training modules/dashboard/slides/10815-using-a-talk-page/uk

This page is a translated version of the page Training modules/dashboard/slides/10815-using-a-talk-page and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎dansk • ‎euskara • ‎magyar • ‎українська • ‎العربية

Використання сторінки обговорення

За кожною чудовою статтею Вікіпедії стоять вікіпедисти, які й роблять її чудовою. Ці вікіпедисти координують свою роботу через «сторінки обговорення».

Кожна стаття Вікіпедії має свою сторінку обговорення. Сторінка обговорення — це місце для розмов про зміст статті.

Перш ніж ви почнете редагувати наявну статтю, погляньте на її сторінку обговорення. Якщо там є якісь дискусії, вони можуть бути корисними для подальшої роботи. Сторінка обговорення буде гарним місцем написати про свої плани на покращення статті, якщо вони ґрунтовні і надовго. Напишіть про книжки чи статті, які ви використаєте в роботі, і поставте свої запитання, якщо вони у вас є. Вікіпедисти, зацікавлені темою, можуть побачити їх і спробувати допомогти. І хоча грандіозні плани на статтю краще оголосити заздалегідь, це зовсім не означає, що ви «просите дозволу» зробити зміну. Пам'ятайте: будьте рішучими!

Щоб додати повідомлення, натисніть на кнопку «Додати тему» угорі сторінки. Не забудьте дати своєму допису назву.

Вікіпедисти припускають, що ви будете читати повідомлення, залишені вам на сторінці обговорення користувача і сторінках обговорення статей. Ви можете використовувати ці сторінки, щоб залишати повідомлення теж.

Пам'ятайте, що на сторінках обговорення використовується вікірозмітка, візуального редактора немає.