Training modules/dashboard/slides/10810-visualeditor-buttons/uk

This page is a translated version of the page Training modules/dashboard/slides/10810-visualeditor-buttons and the translation is 100% complete.

Кнопки візуального редактора

File:VisualEditor toolbar isolated.png

Ви можете скопіювати і вставити текст унизу у чернетку, і тоді проробити всі дії з цим текстом, щоб побачити, що це дає.

Абзац: Тут ви можете задати стиль тексту. Наприклад, заголовок розділу чи звичайний текст. Тут також можна вибрати формат цитати для шматка тексту.

A: Виділіть свій текст, тоді натисніть тут, щоб відформатувати його як жирний, курсив тощо. Натиснувши на «Більше» ви побачите кнопки для підкреслення, оформлення тексту як коду або вказання, що це текст іншою мовою.

Посилання: Кнопка з ланками ланцюжка дозволяє вам додавати вікіпосилання. Виділіть слово, натисніть на кнопку. Візуальний редактор автоматично підкаже відповідну статтю для цього слова чи фрази. Це чудовий спосіб поєднати свою статтю з іншим вмістом Вікіпедії. Посилання додаються на важливі в текст слова і зазвичай лише раз, коли вони вперше зустрічаються в тексті. Якщо ви хочете зробити посилання на сторінку поза Вікіпедією (наприклад, в прикінцевому розділі посилань), натисність на вкладку «Зовнішнє посилання».

Джерело: Інструмент додавання джерел у візуальному редакторі допоможе вам зробити примітки. Ви можете просто вставити DOI статті або URL-посилання, а візуальний редактор спробує підібрати потрібні поля. Однак не забудьте перевірити, що вийшло, і ввести певну інформацію вручну (якщо вона вам відома). Ви також можете додавати зноски на книжки, журнали, новини та веб-сайти вручну. Ви побачите набір полів, які треба заповнити. І нарешті, можна натиснути на вкладочку «Повторне використання», якщо ви вже додавали джерело і хочете зробити примітку на нього ще раз.

Крапки: Натисніть тут, щоб додати маркований або нумерований список.

Вставити: Ця вкладка дозволяє вставляти медіафайли, зображення або таблиці.

Ω: Остання вкладка дозволяє додавати спеціальні символи, наприклад специфічні літери кирилиці чи латинки, математичні символи та літери різних мов.