Гранти:Оцінювання/Загальне

This page is a translated version of the page Learning and Evaluation/Archive/About portal and the translation is 41% complete.
Outdated translations are marked like this.

About: Learn more about this portal, its mission, and those who help maintain it.


Загальний огляд

Створення логічної моделі в натуральну величину на практичному семінарі "Оцінка та створення програм" (Program Evaluation & Design)

Портал оцінювання - це спільні зусилля команди навчання та оцінки Фонду Вікімедіа під Департаментом організації грантів. Командання навчання та оцінки маж спільний інтерес: роботу зі спільнотою Вікімедіа для посилення здатності та навичок оцінювання у її учасників. Метою є надати впевненості організаціям руху (підрозділам та проектів ) та покращити вплив програм (напр. редагувальних марафонів, практичних семінарів, партнерств "Освітня програма Вікіпедії", "Вікі любить пам'ятки", "GLAM" ), створених спільнотою Вікімедіа, незалежно від проекту.

Якщо Ви хотіли б дізнатися більше про створення порталу та бути залученим до подальшого поліпшення, відвідайте Бойлерну . Там Ви також знайдете Кузню , де міститься інформація про спільну роботу над проектами команди з оцінювання.

Часті запитання

Відвідайте нашу сторінку частих запитань (FAQ).

Команди з оцінки

Навчання створенню грантів та оцінка

{{subst:Evaluation/Introductions/Profile | username = MCruz (WMF) | name = Maria Cruz, Program Evaluation Community Coordinator | image = File:Maria_Cruz_Profpic_062013.JPG | story = Координатор спільноти з оцінки програм приносить Вам новини щодо всіх питань навчання та оцінки та працює, щоб допомогти задовольнити комунікаційні потреби нашої програми та лідерів і оцінювачів проекту.
mcruz@wikimedia.org }}

Підтримка оцінки

Додаткова інформація

Створення грантів
Програми